موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-11-2015، 12:58 PM)amooghodrat نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان
آمار پیش بینی سامانه 203060 رو اگه میشه بزارید!
ممنون میشم

این تاپیک گذاشتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سامانه 205079 که الاان گذاشتید
مربوط میشد به بازی امشب بارسا یا بازی لیگ برتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(21-11-2015، 01:12 PM)amooghodrat نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیگ برتر ایران
بازی پرسپولیس و استقلال اهواز
(21-11-2015، 12:59 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها سامانه هرمی این دو سری جدید وقتی پیام تبریکش میاد اگه همون وقت 1000 بفرستم راحت شارژ میده. ولی الان مثلا ساعت 5 صبح پیام تبریک اومده ساعت 9 اومدم 1000 فرستادم کد قبلی رو داد.
واسه شماهم اینجوریه؟ راهی هست شارژو بده الان؟

واسه منم چن بار اینطوری شده میده ,هر موقع دیدی شارژت مثلا از 13پرید به 11اونموقع دوبار 1000بفرستی میده
(21-11-2015، 01:13 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2015، 01:12 PM)amooghodrat نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیگ برتر ایران
بازی پرسپولیس و استقلال اهواز

میشه لغو کرد و پیش بینی رو دوباره ارسال کرد؟؟؟
(21-11-2015، 01:25 PM)amooghodrat نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه لغو کرد و پیش بینی رو دوباره ارسال کرد؟؟؟

بله میتونید پیش بینی رو لغو کنید و دوباره عدد مورد نظرتون رو بفرستید
(21-11-2015، 01:46 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براي من جواب از ٢٠٥٧٦ يا ٢٠٥٠٧٩ نمياد يكبار هم محض اطمينان و خاموش را فرستادم ... ولي باز هم جوابي دريافت نميكنم!!

برای من الان راحت جواب داد... محض اطمینان 2 به شماره پیامکی 8999 بفرس..
نشد دوباره چندبار بفرست شاید جواب داد
(21-11-2015، 01:59 PM)حق Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2015، 01:46 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براي من جواب از ٢٠٥٧٦ يا ٢٠٥٠٧٩ نمياد يكبار هم محض اطمينان و خاموش را فرستادم ... ولي باز هم جوابي دريافت نميكنم!!

برای من الان راحت جواب داد... محض اطمینان 2  به شماره پیامکی 8999 بفرس..
نشد دوباره چندبار بفرست شاید جواب داد
از ٢٠٣٠٦٠ اومد ولي از اين نمياد سه بار فرستادم ... حتي جواب لغو هم نيومد !!
دوستان mjaz تموم شده یا هنوزم میده؟؟؟
(21-11-2015، 02:25 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان mjaz تموم شده یا هنوزم میده؟؟؟

من دیشب عضو شدم صبح گرفتم.. بزن فک کنم میده