موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-11-2015، 09:41 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یکی جریان این 9090 رو برا من توضیح میده ممنون میشم

9090 حامی تیم ملی فوتباله که هر روز از ساعت ۵ تا ۷ شارژ میده که محدوده و به ۳۰۰۰ نفر اول میده کد مسابقات رو دوستان هرروز اعلام میکنند بین ساعات ۵ تا ۷ غروب دوست عزیز
فقط جهت اطلاع...
شارژ رایگان
سامانه هف هشتاد به ازای دعوت هر سه نفر هزار میده
دوستانی که همراه اول ازشون کلاهبرداری کرده بود امروز ظهر از طرف همراه اول ایمیل دریافت کردم و ازم خواستن که شماره ام جهت پیگیری بفرستم ک فرستادم
شما هم اگ دوست دارید پیگیری کنید شماره تون و توضیح مختصر در مورد 30703 من که گدا این 20یا 30هزار نیستم ولی چون دست به دزدی بزرگ زرده اپراتور و پشتیبانی ب زیر بار نمیرن و وظارت ارتباطات هم میگه به ما ما مربوط نیست میخواهم ادبشون کنم که باید ب حقوق مشترکین خود احترام بگذارن...
9990@mci.ir
(28-11-2015، 10:11 PM)fullboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط جهت اطلاع...
شارژ رایگان

چه جوریه؟ کد میده ؟
(28-11-2015، 10:29 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-11-2015، 10:11 PM)fullboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط جهت اطلاع...
شارژ رایگان

چه جوریه؟ کد میده ؟

ستاره ۷۸۰ رو ک زدی بعدش گزینه ۴ یعنی جایزه رو میزنی 4گزینه واست باز میشه ک سومیش دعوت دوستان هستش,محدودیتی هم نداره واسه تعداد دعوت
ولی باید دوستت حتما ی تراکنش با ۷۸۰ مث خرید شارژ یا پرداخت قبض داشته باشه ک شار هدیه رو بگیری
سلام
تخفیف نت ایرانسل هست؟
(28-11-2015، 10:54 PM)Lovelorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تخفیف نت ایرانسل هست؟

سلام اگه قبلا از jomlak نگرفتین
ozv jomlak به 8282
jomlak به 8282
20576 همراه اول به من جواب نمیده ......مشکل چیه؟غیر فعال شدع؟
واسه منم ازظهر جواب نمیده.