موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-11-2015، 04:53 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-11-2015، 03:34 PM)ABDOLREZA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-11-2015، 03:26 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-11-2015، 03:09 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-11-2015، 03:05 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا دوباره هم چك كنيد اگر نشد به پشتيباني بخواهين كه با توجه به اس ام اس براتون توضيح بدن ! تعرفه رنگي و يا چيز خاصي روي خطتتون فعال نكردين ؟!

باشه ممنون...نه چیزی فعال ندارم...ممنون بابت پاسختون..

احتمالا باید شارژ 5هزاری یا بیشتر شارژ کنید خط رو که برای شما فعال بشه به نظرم اینجوریه

بله درسته باید 5 هزار یا بیشتر شارژ کنید تا مکالمه واستون فعال بشه
منم همین الآن ی شارژ 5 هزاری وارد کردم و مکالمه برام فعال شد
مکالمه یک روزه است؟؟

بله
فوتبال چند چنده!!!!میشه الان شرکت کنم؟؟؟؟
نيمه اول بدون گل
sky
آره میتونی الانم شرکت کنی
(20-11-2015، 05:00 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فوتبال چند چنده!!!!میشه الان شرکت کنم؟؟؟؟

بازی در پایان نیمه اول 0-0 مساوی
الان میتونین تو پیش بینی 203060 شرکت کنین
پیش بینی 203060 الان فعاله
پیش بینی امروز تموم دیگه نمیتونید شرکت کنید
الان دیگه غیرفعال شده کسی واسه تغییر پیش بینی مسابقه رو لغو نکنه
دوستان لطفاً براي بحث راجع به پيش بيني  فوتبال و... به اين تاپيك بريد Heart.gif :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-11-2015، 07:45 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان هرمی فعاله؟ برای منکه بکل از دیشب جواب نمیده  Biggrin.gif

بله فعاله.برا من که سریع جواب میاد
(20-11-2015، 07:45 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان هرمی فعاله؟ برای منکه بکل از دیشب جواب نمیده  Biggrin.gif
لغو کنید دوباره عضو بشید درست میشه.