موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-11-2015، 02:34 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
٧٣٧٩٣٤ به ١    محدوده ٣٠٠٠ نفر اولي كه به سوال پاسخ بدهند.         زوووووووود. 
دوباره هم ١ بفرستين كارت شارژ ميده  

با ارسال L به ٧٣٧٩٣٤ لغو ميشه 

ایا تموم شد این؟!
(09-11-2015، 02:51 PM)خqueen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-11-2015، 02:34 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
٧٣٧٩٣٤ به ١    محدوده ٣٠٠٠ نفر اولي كه به سوال پاسخ بدهند.         زوووووووود. 
دوباره هم ١ بفرستين كارت شارژ ميده  

با ارسال L به ٧٣٧٩٣٤ لغو ميشه 

ایا تموم شد این؟!

هنگه به سيم دوم من هم جواب نداده يا اينكه موقت غير فعاله چون نگفته متاسفانه جزو برنده ها باشي .....
جواب نمیاد
جواب لغوشم نمیاد هنگه
(09-11-2015، 02:55 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737934 شارژ میخواد؟؟؟

بله 120
(09-11-2015، 02:56 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام شد
این که جوابش نمیاد شما چطوری فهمیدی که تموم شده
(09-11-2015، 02:57 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما که نتونستیم بگیریم

شايد مثل صبح دوباره فعال شه نبايد توي ٢ دقيقه تموم شه ٣٠٠٠ تا بود من بلافاصله كه اس ام اس داد نوشتم ...
بزنید داره میده من الان گرفتم زوووووووووود
بزنید داره میده
داره ميده ازهنگ دراومده