موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-11-2015، 11:58 AM)آقاای سحاقی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تخفیف در مکالمه ایرانسل غیر از 4444کسی طرح دگ ایی بلد نیسته ب ما بگه

شما اگر پيامك و اينترنت هم بجز مكالمه ميخواهين استفاده كنين ... ميتونين از بسته دلخواه من هم استفاده كنين  از همون ستاره ٤٤٤٤ مربع
سلام
الان تخفیف خرید شارژ همراه اول چیزی فعال هست؟؟؟؟
طرح ويژه  تا ٦ اذر با رساندن تماس دريافتي خود از اپراتور هاي غير ايرانسلي به ٢٠ دقيقه........ ١٠ دقيقه تماس رايگان درون شبكه از ايرانسل هديه بگيريد!!!
بچه ها امروز تخفیف شارژ ایرانسل فعال میشه؟
سلام نت رایگان الان چیزی هست؟
سلام
(08-11-2015، 01:10 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 12:58 PM)poua1394 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

اینو امتحان کن

30  به  20576    شارژ 10 تومنی رو 5500 میده

ًًاين نميده ... كلا برداشته شده تخفيف  متاسفانه
یکی پیش بینیو تست کنه احتمالا واسه بازی بارسا ویاریال پیش بینیه
(08-11-2015، 01:13 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 01:11 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 01:10 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 12:58 PM)poua1394 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اینو امتحان کن
30  به  20576    شارژ 10 تومنی رو 5500 میده
ًًاين نميده ... كلا برداشته شده تخفيف  متاسفانه
مطمعنی الان زدم همون کد دیشب رو میده
من از پنجشنبه براي خودم ميخوام بخرم .... خطاي فروشگاه ميزد الان مينويسه not subscrbed تعريف نشده ..... خود ٧٢٠ گفت مشكل فروشگاه هست !!با كد ٤٧٤٧١٣٢٦٠٣
کسانی که نگرفتن
شانسی تخفیف شارژ همراه میده 

ارسال عدد دلخواه (1 تا 5 ) به 203021

لغو با و خاموش به 203021