موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-11-2015، 01:24 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسانی که نگرفتن
شانسی تخفیف شارژ همراه میده 

ارسال عدد دلخواه (1 تا 5 ) به 203021

خودم فرستادم میگه قبلا از اما جایزه گرفتی

دوستانی که نگرفتن اگه فعال نیست بگین برشدارم

داداش سالمه 
کار میکنه و میده 
ولی تخفیفاش بیشترش  مذخرفه
شارژ ده تومنی رو میده 9905 تومن 
یعنی خنده دار نیس..
خخخ
(08-11-2015، 02:02 PM)poua1394 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش سالمه 
کار میکنه و میده 
ولی تخفیفاش بیشترش  مذخرفه
شارژ ده تومنی رو میده 9905 تومن 
یعنی خنده دار نیس..
خخخ

شانسی دیگه اون روز  به من شارژ 5 تومنی رو 3500 داد
در صورت شارژ همراه اول با استفاده از پين كد با استفاده از دستور *142*#pincode# ( از راست به چپ بزنيد )تا ٣٠ درصد شارژ فوق العاده با مدت محدود دريافت كنيد.
١ به ٧٣٧٨٣٩ شارژ رايگان به ١٠٠٠ نفر اول تست شد  تموم شد!!!!!!
(08-11-2015، 02:56 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
١ به ٧٣٧٨٣٩ شارژ رايگان به ١٠٠٠ نفر اول تست شد  تموم شد!!!!!!

تموم شده دیگه نزنید
شاید هنوز فعال نشده.
این که میگه حزعش نبودید مال قبله
(08-11-2015، 03:06 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول که گذاشت گفت فعال نشده چی شد یهو نوشت تموم شده

بچه ها لطفا پست های مربوط به شارژ رو ویرایش نکنید. اگر نکته جدیدی هست پست جدید بذارید. چون ما اینجا پست رو میخونیم بعد که به صفحه اصلی برمیگردیم اونجا صفحه رو رفرش میکنیم و می بینیم پست جدید نیست دیگه وارد تاپیک نمیشیم. بعد گاهی یهو می بینیم پست رو ویرایش کردن و ما نفهمیدیم.

لطفا پست جدید بذارید ممنون
این 737839 ازون مسابقه هاست که وقتی 1 رو میفرستی خودش شارژو میفرسته؟
یا باید عددی بزنی؟
(08-11-2015، 03:06 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول که گذاشت گفت فعال نشده چی شد یهو نوشت تموم شد
بله تا جواب اس ام اس اومد من نوشتم زووووء ولي خودم هم فقط همون يك دونه كه جوابش اومد گرفتم حالا شايد دوباره فعال شه
ًًرهگذر
اول که گذاشت گفت فعال نشده چی شد یهو نوشت تموم شده

بچه ها لطفا پست های مربوط به شارژ رو ویرایش نکنید. اگر نکته جدیدی هست پست جدید بذارید. چون ما اینجا پست رو میخونیم بعد که به صفحه اصلی برمیگردیم اونجا صفحه رو رفرش میکنیم و می بینیم پست جدید نیست دیگه وارد تاپیک نمیشیم. بعد گاهی یهو می بینیم پست رو ویرایش کردن و ما نفهمیدیم.

لطفا پست جدید بذارید ممنون

چشم پست جديد ميزارم ... اگه دوباره فعال شد ....