موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نزید دوباره خطا دعوت دوست میده

1  به  737624
سپس دریافت کد
بعد کدتون رو با یه سیم دیگه بزنید شارژ رو میده
120 میخواد
(10-11-2015، 05:32 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1  به  737624
سپس دریافت کد
120 میخواد

فکر کنم فقط به کسانی میده که اصلا عضو نشدند
(10-11-2015، 05:36 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2015، 05:32 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1  به  737624
سپس دریافت کد
120 میخواد

من یه دونه گرفتم فقط کدمو با یه سیم فرستادم الان به بقیه میگه دو نفر چرا
(10-11-2015، 05:38 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-11-2015، 05:36 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1  به  737624
سپس دریافت کد
120 میخواد

تو پیامش نوشته دو نفر. لابد سری قبل یه نفرو دعوت کرده بودید با الان شده دونفر شارژ داده
(10-11-2015، 05:38 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1 به 737624
سپس دریافت کد
120 میخواد

اخه جالبیش اینه با ۲ تا سیم جدید هم میفرستی نمیده میگه یک نفر دیگه باید کدت رو بزنه مسابقه مزخرفیه هم شارژ میبره و شارژم نمیده
اینا پنج تا شمارن ۲۱.۲۳.۲۴.۲۵و ۲۶ از روز جمعه فعالن فقط شانسی کار میکنه گاهی پیامش نمیاد یا خیلی دیر میاد وقتی کدتو یه نفر بزنه بهش اعتمادی نیست
(10-11-2015، 05:41 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو پیامش نوشته دو نفر. لابد سری قبل یه نفرو دعوت کرده بودید با الان شده دونفر شارژ داده

برای همه یه نفر رو قبلا زده بودم  یکی الان داد بقیه خطا دعوت میده
ظاهرا به سیم جدید میده من زدم گفت خطا در دعوت!
اشتباه نکنید و بزنید به همه میده درسته اولش میگه خطا ولی چند ثانیه یا چند دقیقه بعد کدشارژو میفرسته خودش
نزید دوباره خطا دعوت دوست میده

1  به  737624
سپس دریافت کد
120 میخواد

اقا مانی میشه لطفا بجای ویرایش پست جدید بذارید؟ 
ما میریم صفحه اول رفرش میکنیم می بینیم پست جدید نیست وارد تاپیک نمیشیم دیگه . بعد میایم می بینیم یه نکته تازه گفتید ولی تو پست قبلی