موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-11-2015، 09:19 PM)delroba نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پیام اومده از ایرانسل شماره شما برنده بن کالا شده یه کد سه رقمی هم داده باید چیکار کنم؟سرکاریه؟ Undecided.gif Undecided.gif

دزدیه داداش.

واسه منم اومده بود زنگ زدم فهمیدم دوز و کلکه
من یبار ب اینجور شماره ها زنگ زدم گفت بعنوان مثال ی سری محصول ظروف تفلون و ساعت و غیره میفرستن قیمتش 900 هزار باید ی سومش داد. (البته دقیق یادم نیس چی گفتن)  Biggrin.gif
مرحله دوم یاسین رو فرستادم اس اومد "با تشکر از شما نتیجه درخواست به زودی برای شما ارسال میشود"شارژ بهم میده؟؟؟راه حل داره؟؟؟
(09-11-2015، 09:32 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرحله دوم یاسین رو فرستادم اس اومد "با تشکر از شما نتیجه درخواست به زودی برای شما ارسال میشود"شارژ بهم میده؟؟؟راه حل داره؟؟؟

مرحله دوم رو نیم ساعت بعد بزن میدهShy.gif Shy.gif
دوستان تخفیف نت نیست؟ Shy.gif
سلام دوستان مسابقه یاسین من ساعت 8 عضو شدم الان راحت به دو تا خطم شارژ سالم داد فک کنم سامانش خلوت شده الان Heart.gif Heart.gif Heart.gif
(09-11-2015، 09:50 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تخفیف نت نیست؟ Shy.gif

در حال حاضر نه
هردفه یجوره عارف عزیز ما ک حدود ساعت 6 عضو شدیم 8 ب بعد مرحله دوم زدم بیشتر میگفت محصول نیست... با تشکر بعدم ارسال میشه... Sad.gif
به من شارژ استفاده شده داد
دویستان 25تا پین همراه اول دارم با ایرانسل معاوضه میکنم؟هر کی خواست پ.خ بده