موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
جریان شارژ همراه اول چیه ?
برادر من خواهر من عزیز من تا از چیزی مطمئن نشدی نزار اینجا. خودم کدمو با یه خط دیگه زدم فقط کد داد به اون خط شارژ منو نداد. یکی دیگه هم کدمو زد پیامی برام نیومد فقط کد میده! غیر از تبلیعایی که تو این دو ساعت کردم Angry.gif
(26-11-2015، 12:53 AM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جریان شارژ همراه اول چیه ?

اگه منظورتون 30703هست باید بگوئیم کلاهبرداری شیک و قانونی همراه اول هست که بدون اطلاع رسانی بدون هیچ توضیحی در موردش در اولین پیامک 10هزار از حسابتون کسر میکنه.
سلام دوستان هر دوتا پیش بینی فعاله هنوز؟
hamed1986
اگه منظورت هرمی همراه اوله من تا حالا چند تا شارژ گرفتم مشکل هم نداشته،201013 رو میگم
حامد 551 بله هرمی فقط بهت کد میده. هر کی بزنه از شارژ خبری نیس. نمیدونم کی شارژ گرفته ازش که گذاشته اینجا.از فردا فقط منفی میدم
بچه بچه ها.
من هم این 30703 رو زدم. اماشارژم صفره. یه کد شارژ داد اما من هنوز نزدم.
حالا لغو کردم.ولی فک کنم تا 10 تومنو نکشه ول نمی کنه.خواهشا یکی زنگ بزنه ببینه چیه قضیش.لعنت بهشون.ماد....
.خودم نمیتونم وگرنه زنگ میزنم فحش بارونشون میکردم. حالا یکی زنگ بزنه ببینه چیه قضیه.برا پیدا کردن شمارش سایتشو نو گوگل سرچ کنید تو نتیایج جستجو شمارشو زده یعنی این سایتو
Avalmarket
رو تو گوگل سرچ کنید.خواهشا یکی که میتونه زود ز بزنه بگه اینجا.
پس چرا به منو یکی دو نفر دیگه شارژ نمیده؟!!
آقا حامد آقا وحید نوشته شارژ گرفته بعدم دوست خوب آقا hossien27 گذاشتن تا خودشون نگیرن ک نمیان اعلام کنن و البته گفتن هرمی همراه اول بفهمن شبکه های اجتماعی تبلیغ میشه کد رو بلاک میکنن شما لابد زیاد تبلیغ میکنی ک همیشه 1 میلیون جایزه میبری برا همین نداده Biggrin.gif
نکنه 737461 تموم شده ک 737462 هرمی گذاشته   Undecided.gif