موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هنوز داره ميده بزنين
برای من فقط سوال میده ... برای شارژ چی بفرستیم
جواب سوالوبده ميشه1
(09-11-2015، 03:21 PM)morteza1364 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا منم همینجوری شده هر چی یک میفرستم فقط میگه خوش اومدی و سوال میده
(09-11-2015، 03:21 PM)morteza1364 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط بايد يك سوال جواب بدين اگر چند بار عدد ١ رو بفرستين ديگه شارژ نميده بايد لغو كنين
جواب سوال اول جن واقعي است يا نه ؟ ميشه گزينه ١ بعد از اين سوال كد شارژ بايد بده اگر نداد شارژتونو ميخوره لغو كنين
(09-11-2015، 03:24 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط بايد يك سوال جواب بدين اگر چند بار عدد ١ رو بفرستين ديگه شارژ نميده بايد لغو كنين

فقط همون سوال اولو هی میپرسه الانم که فک کنم باز هنگ کرد جواب نمیاد
اگه جواب نداد لغو کنید باز بفرستید
نمیده دیگه نزنید
(09-11-2015، 03:26 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-11-2015، 03:24 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط همون سوال اولو هی میپرسه الانم که فک کنم باز هنگ کرد جواب نمیاد
بله فكر كنم خودشون هزار تا هزارتا غير فعال و فعال ميكنن ...