موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ رو روی سیم کارت دیگه وارد کن.
من یک کد داشتم رو 4سیم امتحان کردم تا اخر وارد شد.
از عزیزان کسی تست نکرده mzang یا همون مضرب 5 هنوزم فعاله یا ن؟ (البته فکنم جز مسابقات دوشنبه های پاییزی بوده ک دیروز پیام انبوه فرستاد)
لیگ قهرمانان امشب شروع میشه دوستانی که قبلا تیمشون بایرن یا بارسا انتخاب کردن تا قبل فوتبال ساعت یازده ربع شب فرصت دارن عضو شن اگه تیمشون برد فردا شارژ بگیرن ozv khatf به 8282.
737979 پیام داده به دو هزار نفر اول جواب دادم نداد
سلام
من قبلا عضو شدم اما فقط بعد از بازی اول و برد بارسلونا تونستم شارج بگیرم
واسه برد بازی بعدش گفت شما قبلا کارت شارج خود را دریافت کرده اید
بازم همونطوره
یا سیستمش درست شده و بعد از هربرد میتونیم شارج بگیریم
Confused
(24-11-2015، 11:20 AM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بازم همونطوره
Confused

شاید لغو نکرده بودی ک اینو گفته
وگرنه هردفعه شارژشو داده راحت
(24-11-2015، 11:16 AM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737979 پیام داده به دو هزار نفر اول جواب دادم نداد

تست شد نمیده
(24-11-2015، 11:23 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-11-2015، 11:20 AM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بازم همونطوره
Confused

شاید لغو نکرده بودی ک اینو گفته
وگرنه هردفعه شارژشو داده راحت

چرا ..لغو کردم بخاطر شارز با یه خط قبل بازی عضو شدم ک بتونم فرداش شارز بگیرم نداد
با خطی ک دفه قبل عضو شده بودم و واسه بازی بعدش عضو نشدم و فقط کد شارزو فرستادم هم نداد
جهت اطلاع دوستان :
هرمی ایرانسل هنوزه فعال و شارژ میده
(24-11-2015، 11:29 AM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا ..لغو کردم بخاطر شارز با یه خط قبل بازی عضو شدم ک بتونم فرداش شارز بگیرم نداد
با خطی ک دفه قبل عضو شده بودم و واسه بازی بعدش عضو نشدم و فقط کد شارزو فرستادم هم نداد

خوب شاید روزی که شارژ رو میداده مرحله دوم (KH 555 ) رو 2بار ارسال کردین که گفته قبلا دریافت کردید