موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
فکر کنم اونایی که توی هرمی زیاد شارژ میگیرن دیگه بهشون شارژ نده. من فقط سه تا خود اپراتور برام خوند دیگه هیچی بهم نداد Sad.gif
دوشنبه های پاییزی این هفته هم خبری نیس?!
(30-11-2015، 01:36 AM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان اونايى كه با اعتبار صفر و يا كم در  اول ماركت -دزد مارکت- عضو شدن و اون قسم خورده و میخواد قسطی برداره زیر 1000 ت شارژ کنید!
دست نمیزنه من سه روز تست کردم
تا حالا برنداشته.
لطف کنید اپلیکیشن مزخرفش رو نصب کنید و یک حساب که فقط با یک پیامک فعال میشه و برای کسانی که ده هزار تومان کسر شد یا میخواد قسطی برداره دیگه هزینه نخواهد داشت اقدام به خرید و فقط خرید نرم افزارهای پولی کنید تا صدهزار تومان قابل خرید هست اعتبار دوستان مال باخته!!

حداقل برای من که اینطور نیست یه روز 400 ویه روز 600 رو بر میداره سیم کارت رو صفر میکنه
عاقا دیروز که مسابقه نبود 
پس چطور دوستان اینو فهمیدن که ۲۰۳۰۶۰ عوض شده سیستمش؟!؟!
(30-11-2015، 09:47 AM)poua1394 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاقا دیروز که مسابقه نبود 
پس چطور دوستان اینو فهمیدن که ۲۰۳۰۶۰ عوض شده سیستمش؟!؟!

یک پیامک بزن به 203060 در جواب توضیح میده در پیامکش
به بازی «توپ و تور» خوش اومدی.
اینجا جای فوتبالی هاست
اگر تیجه سه بازی رو بتونی درست حدس بزنی 5000 تومان شارژ رایگان میبری
برای دیدن لیست بازی ها
ت 100را ارسال کن
برای دیدن امتیازت
ت 200 را ارسال کن
هرروز حرفای فوتبالی مهم و خبرا رو بهت میرسونیم
برای گرفتن اخبار ورزشی، حرف "ت" رو بفرست.
در صورت عدم تمایل به دریافت محتوای روزانه، عضویت خود را در سرویس لغو کنید
هزینه: هرپیام200 تومان
لغو با ارسال:
توپ خاموش
پشتیبانی:
02196864264
(30-11-2015، 10:59 AM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خبری از هرمی ایرانسل نشد یا شارژای 8282
دیگه خیلی کم میاد اکثرا محدودا  Lightbulb.gif  Sad.gif

هرمی فعلا که غیرفعاله
وای چه بد شده اینم کم کم داره شارژ دادن تعطیل میکنه
amirabbas7
احتمالا طی سه بازی هم باید عضو سامانه باشیم تا پیام تبلیغاتی بفرسته برامون ،درسته؟؟
وحید عزیز جزئیات هنوز معلوم نیس تا اینکه پیش بینی فعال شه البته لغو شارژ نمیده ولی فکنم 3 بازی هم پشت سر هم باید درست پیش بینی بشه  Biggrin.gif