موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(22-11-2015، 07:52 PM)fanom13 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با کلی تاخیر شارژ اون دوتام اومد به نظرم دیگه باید تموم شده باشه تا الان با این حجم فشار که روشه فقط به نفع 9090 میشه تا بفهمیم که تموم شده کلی جدید فرستادن.به هر حال اگه میخواین الان شرکت کنین فقط یک بار بفرستین کافیه با تاخیر جوابش میاد.ممنون از دوستان که تست میکنن

دوست عزیز وقتی شارژ نده و بگه تمام شده پولی از حساب شما کسر نمیشه
(22-11-2015، 07:55 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
با هر خطی چند تا میشه گرفت ؟ با اون خطی ام ک کدو میزنی باید شارژ داشته باشه ؟

با هر خط فقط یکی --  خطی که باهاش کدو میزنی شارژ نمیخواد
نیم ساعت گذشته جوابی نیومده ازش 
تکلیف چیه؟
(22-11-2015، 08:01 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیم ساعت گذشته جوابی نیومده ازش 
تکلیف چیه؟

فک کنم 240 کم کرذ و رفت
(22-11-2015، 07:55 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-11-2015، 07:52 PM)fanom13 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با کلی تاخیر شارژ اون دوتام اومد به نظرم دیگه باید تموم شده باشه تا الان با این حجم فشار که روشه فقط به نفع 9090 میشه تا بفهمیم که تموم شده کلی جدید فرستادن.به هر حال اگه میخواین الان شرکت کنین فقط یک بار بفرستین کافیه با تاخیر جوابش میاد.ممنون از دوستان که تست میکنن

دوست عزیز وقتی شارژ نده و بگه تمام شده پولی از حساب شما کسر نمیشه

من منظورم عضویت بود که هرینه داره
(22-11-2015، 08:03 PM)fanom13 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عضویت هم هزینه نداره شما حسابت رو چک نکردی  فقط در صورتی که شارژ رو بده و یا بگه قبلا گرفتین و یا پیام تبلیغاتی بفرسته کم میکنه
من همیشه مانده رو چک میکنم چیزی کم نمیشه
(22-11-2015، 08:06 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-11-2015، 08:03 PM)fanom13 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عضویت هم هزینه نداره شما حسابت رو چک نکردی  فقط در صورتی که شارژ رو بده و یا بگه قبلا گرفتین و یا پیام تبلیغاتی بفرسته کم میکنه
من همیشه مانده رو چک میکنم چیزی کم نمیشه

هر پیامی که از 9090 بیاد هزینه ای نداره چه عضویت یا پیام های دیگه
دوستان توجه کنند احتمالا به کسانی شارژ بده که اصلا عضو این مسابقه نشدند چون قبلا این مسابقه شارژ داده بازم ممکنه سامانش هنگ کرده یا مشکل چیز دیگه ای باشه
(22-11-2015، 08:37 PM)razaali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-11-2015، 08:32 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-11-2015، 08:20 PM)atena2580 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک
شما با دعوت دو نفر از دوستان خود برنده شارژ 1000 تومانی شدید.
کد شارژ شما : 3089344368377495

دوست عزیز لااقل یه توضیحی چیزی بگید چجوری گرفتید

ارسال کد97771
به شماره 737934
شارژ میده
کد رو بیشتر از یکساعته که فرستادم جوابی نیامد
منظورم این بود بگن با خط جدید زدن یا الان زدن یا جوابش دیر اومد زود اومد.....
یه توضیحی...... فقط کد شارژ رو گذاشتن
(22-11-2015، 08:40 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد رو بیشتر از یکساعته که فرستادم جوابی نیامد
منظورم این بود بگن با خط جدید زدن یا الان زدن یا جوابش دیر اومد زود اومد.....
یه توضیحی...... فقط کد شارژ رو گذاشتن

من اینطوری گرفتم امیدوارم کمک کنه

1  »»»   737934
بعد code  به 737934
وقتی کدمو گرفتم با دوتا سیم کارت که هنوز عضو سامانه نشده بودم کدمو فرستادم
به 1دقیقه نکشید شارژ رو داد در ضمن اون 2تا سیم کارت هم شارژ نداشتن