موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان بنظر من لغورو قبل از اینکه ساعت ۱۲بشه بزنین
تا الان همه شارژامونو خورده
اگر تا فردا بمونه پیام تبیلغاتی هم بهش اضافه میشه Lightbulb.gif
الان راحت داد
دوستان میتونن شارژ بازیه امروز رو بگیرین باارسال ت 1000به 203060
برد ذوب آهن
یعنی خوش ب سعادت اونایی ک دقیقه 90 کار میکنن میلیونر بعده ساعت 11 و نیم شب بدون دردسر میداده Undecided.gif
(25-11-2015، 12:49 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی خوش ب سعادت اونایی ک دقیقه 90 کار میکنن میلیونر بعده ساعت 11 و نیم شب بدون دردسر میداده  Undecided.gif

باور کن الان ۶ بار فرستادم نداد میلیونر
(25-11-2015، 12:49 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی خوش ب سعادت اونایی ک دقیقه 90 کار میکنن میلیونر بعده ساعت 11 و نیم شب بدون دردسر میداده  Undecided.gif

نه بابا کجا بدون دردسر میداد، برا من یه بار گفت عضو نستی! دوبار گفت نتیجه به زودی ارسال میشه، بار چهارم کد استفاده شده داد، کل این ماجرا برا یه خط بود!
در کل پیرمون کرد تا یه شارژ بده  Undecided.gif
دوستان برا من از عصر همش میگفت عضو نیستین خوب ساعت 11 و 35 به بعد ک راحت داد و آقای هیتلر هم تایید کردن البته قبلش کلی شعر و فال فرستاده بود  Biggrin.gif
من همیشه هر موقع 8282 شارژ داشته باشه ساعت 6 عضو میشم و ساعت 11:30 دقیقه مرحله دومو میزنم تا حالا هم هیچ مشکلی نداشت
(25-11-2015، 12:46 AM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میتونن شارژ بازیه امروز رو بگیرین باارسال ت 1000به 203060
برد ذوب آهن

درود
الان که تست کردم سامانه 20576 هم شارژ مربوط به پیش بینی تعداد گل بازی ذوب رو داد ...
با ارسال " و 1000 " به 20576
تعداد گل های بازی های امروز کدوم گزینش درست میشه؟