موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-11-2015، 05:27 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2015، 05:22 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی شناسه شارژواردکرده 720‎#‎‏*

یه نکته در مورد شناسه الان یادم افتاد. من از همین سامانه mjaz  چندتا شناسه گرفتم. یکی از شناسه ها رو بجای شماره کارت همون خود شناسه وارد کردم ولی شارژ نداد. حتی بعد با شماره کارت هم وارد کردم دیگه نداد اصلا
ولی بقیه شناسه ها که با شماره کارت و رمز دوم الکی وارد کردم شارژ شدن راحت
فکرکنم همیشه شماره کارت بزنیم بهتره

اگه شناسه تونو دارین میتونین با پشتیبانیش تماس بگیرین 
مشکل من ک حل شد
20576 چرا جواب نمیاد هنگ کرده
(21-11-2015، 05:43 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
20576 چرا جواب نمیاد هنگ کرده

نه جواب میاد الان 2 رو فرستادم 1دقیقه ای جواب داد
خطهاي با پيش شماره ٠٩٩٠ همراه اول هنوز با مسابقه همراه با ورزش ( ٢٠٥٧٦ و ٢٠٥٥٢٠ ر ٢٠٥٠٧٩ )  مشكل دارند بايد رفع مشكل فني بشه ...
44 به 9090
26 به 9090
همراه اول
احتمالا بعد ساعت 6 فعال میشه
بعد از بازی میشه این مسابقه پیش بینی رو لغو کرد یا باید تا زمان دریافت شارژ صبر کرد؟
هر سری این قدر پیام میاد بیشتر از چیزی که می خواد بده شارژ می خوره ..
(21-11-2015، 05:59 PM)mohsen12 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از بازی میشه این مسابقه پیش بینی رو لغو کرد یا باید تا زمان دریافت شارژ صبر کرد؟
هر سری این قدر پیام میاد بیشتر از چیزی که می خواد بده شارژ می خوره ..

بايد شارژ بگيرين بعد لغو كنين
(21-11-2015، 05:57 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
44 به 9090
26 به 9090
همراه اول
احتمالا بعد ساعت 6 فعال میشه

منم الان تست کردم.تبریک میگه
(21-11-2015، 05:27 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-11-2015، 05:22 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی شناسه شارژواردکرده 720‎#‎‏*

یه نکته در مورد شناسه الان یادم افتاد. من از همین سامانه mjaz  چندتا شناسه گرفتم. یکی از شناسه ها رو بجای شماره کارت همون خود شناسه وارد کردم ولی شارژ نداد. حتی بعد با شماره کارت هم وارد کردم دیگه نداد اصلا
ولی بقیه شناسه ها که با شماره کارت و رمز دوم الکی وارد کردم شارژ شدن راحت
فکرکنم همیشه شماره کارت بزنیم بهتره

برای اینجور شناسه ها که قراره شارژ بدن همیشه باید شماره کارت بزنید و رمز دوم هم الکی بزنید
راحت مستقیم شارژ میکنه
(21-11-2015، 05:54 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خطهاي با پيش شماره ٠٩٩٠ همراه اول هنوز با مسابقه همراه با ورزش ( ٢٠٥٧٦ و ٢٠٥٥٢٠ ر ٢٠٥٠٧٩ )  مشكل دارند بايد رفع مشكل فني بشه ...
باید با کجا تماس بگیریم درستش کنن؟؟