موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ بازی ذوب آهن داد?
اگر لغو كردين و جواب نداد دوباره L بزنين لغو ميشه ... به سيم هايي كه قبلا شارژ نداده توي هر شماره از ٤ شماره يك بار شارژ ميده به شرطي كه براي دعوت شده ها خطا نده ... هر بار كه با هر سيم كارت كد ميزنين حداقل بايد ١٢٠ تؤمن پول داشته باشين چون با هر بار كد دادن يك سوال هم ميفرسته كه بابت اون شارژ كم ميكنه .... چون ٤ شماره هست كه هم خانواده هستن و از هر كدوم ميشه فقط يكبار براي هر سيم ميشه شارژ كرفت كلا ٤٠٠٠ تومان براي هر سيم شارژ ميده ... سامانه هم شارژ رو به شرطهايي كه گفتم ميده... دعوت بيش از دو نفر هم مثل هرمي هاي قبل منجر به دادن شارژ بيشتر به كد  دعوت كننده نخواهد شد پس اين هرمي با سيستم هرمي هاي قبل كلا فرق داره !!!
737624یک روفرستادم.جواب نداد
خانم آنیتا من یک ساعت پیشا و 1000 فرستادم جواب نداد. ظاهرا امروزم شارژ نمیده فکنم بیشتر از 1000 تومن با پیاماش شارژ کم کرد Undecided.gif
(06-11-2015، 06:48 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737624یک روفرستادم.جواب نداد

دوباره بفرستين جواب ميده
من هشت نفر دعوت کردم به هیچکدوم خطا نداد ولی هی میگه یه نفر مونده تا شارژبگیری
(06-11-2015، 06:56 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برأي هر سيم با دعوت دو نفر يك اس ام اس مياد كه حاوي كد شارژ هست و به هر سيم كه با يكي از ٤ شماره كد گرفتن فقط يك بار شارژ ميده براي بار اول كه كدتونو بزنن يك اس ام اس مياد كه نفر اول كد رو زده  و با دعوت نفر دوم تبريك ميگه و كد شارژ ميده
من که عدد 1 رو ب 737625_24_23_21فرستادم شارژی ندادن Undecided.gif
(06-11-2015، 06:56 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره اینم یک نمونه خطاشه
به من 1000 داد از چهار مسابقه ..بقیه خطا دعوت میگه..