موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من ی خط درست پیش بینی کرده بودم ولی نوشت خارج شدین و شارژ تعلق نمیگیره شاید گاهی دو تا پیام میده 203060 ک دومی از 20397 هست اگه دومیش نیومده و خط دربیاریم دیگه نده Undecided.gif
1به 84888 ای انبوه امده ضزیب 5 مال کساتی  که نگرفتن
شارژ ایرانسل نداریم ایا ؟؟؟؟ Wink.gif
دوستان این مسابقه مزنگ منظورش چیه ؟
(29-11-2015، 03:04 PM)AseNa92 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این مسابقه مزنگ منظورش چیه ؟

اين مسابقه وقتي شركت ميكنيد بصورت رندوم به شما عدد ميده و اگر اون عدد ضريبي از 5 باشه خودش ميگه كه تبريك ضريبي از 5 بود./...و شما 2 تومن برنده ميشيد به همين راحتي.. ولي فك كنم ضريب 5 خيلي كم مياد بيشتر دوستاان كم گرفتن مثلا 9 سيم شركت كرده فقط 1 دونه ضريب 5 اومده! شانسيه ...
(29-11-2015، 01:43 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-11-2015، 01:38 PM)yasna88 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-11-2015، 01:24 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ب شمام شارژ تکراری و استفاده شده داد؟

کدوم سامانه ؟
اگر 203060 منظورتون هست نه به من سالم میده

چی رو بفرستم ک استفاده شده و تکراری نده؟

همون ت 1000 رو باید بفرستین . 
اگر 2 کد بهتون داد مطمعن باشید هیچ کدوم تکراری و استفاده شده نیست ولی اگر یکی بده معمولا شارژ مسابقه قبلی هست ...
دوستان دیروز بازی بایرن مونیخ بود؟شارژشو دادن؟
(29-11-2015، 04:18 PM)maryamta نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دیروز بازی بایرن مونیخ بود؟شارژشو دادن؟
بازی مال لیگ اروپا نبود که شارژ بدن
ﻫﺪﯾﻪ ﺷﺎﺭﮊ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ،برای همراه اولی ها

ﻓﻘﻂ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺯﯾﺮ ۲۵ ﺳﺎﻝ 
(با توجه به مالکیت سیمکارت)

ﻫﺪﯾﻪ 100 ﭘﯿﺎﻣﮏ ﺩﺭﻭﻥ ﺷﺒﮑﻪ ﺑﻪ ﺍﺯﺍﯼ ﻫﺮ ﺑﺎﺭ ﺷﺎﺭﮊ

ﻣﺸﺘﺮﮐﯿﻦ ﺟﻬﺖ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﻫﺪﯾﻪ ﺷﺎﺭﮊ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻣﺰ ﺷﺎﺭﮊ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﮐﺪ
 * ۱۱۱ *۱۲۴ *PIN#
 ﺷﻤﺎﺭﻩﮔﯿﺮﯼ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ .

:ﻣﻬﻠﺖ ﻣﺼﺮﻑ ۱۰۰ ﭘﯿﺎﻣﮏ ﻫﺪﯾﻪ        

ﺷﺎﺭﮊ1هزار تومنی یک روز
شارژ 2هزارتومنی دو روز
شارژ 5 هزارتومنی  پنج روز
شارژ 10هزار تومنی  ده روز
شارژ 20 هزار تومنی بیست روز
(29-11-2015، 04:43 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*پست موقت*
سلام دوستان 15 تا رمز همراه اول دارم با 15 تا رمز ایرانسل میخوام عوض کنم
هر کدوم از عزیزان اگه کد رو داره ؛ لطفا پیام خصوصی بده
ممنون

دوست عزیز لطف کن برو در تایپیک خرید و فروش درخواستتو بگو اینجای جای خرید و فروش  یا تعویض شارز نیست