موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Exclamation چون كسي كدتوارسال نكرده!
هروقتsmsارسال كدم ازطرف كسي ميادشارژصحيح ميده*
نتیجه مسابقه فولاد و استقلال :
1.برد فولاد
2.تساوی
3.برد استقلال

این از طرف8030 اومده
(19-11-2015، 11:53 AM)hossein2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتیجه مسابقه فولاد و استقلال :
1.برد فولاد
2.تساوی
3.برد استقلال

این از طرف8030 اومده

این 8030 قبلا هم پیامک فرستاده بود برای پیش بینی که شرکت کردیم ولی شارژِ نداد
سلام به همه دوستان صبحتون بخیر

بازی گسترش فولاد و استقلال اهواز کجا برگذار میشه؟؟؟؟
(19-11-2015، 12:02 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان صبحتون بخیر

بازی گسترش فولاد و استقلال اهواز کجا برگذار میشه؟؟؟؟

اولا استقلال خوزستان
دوما بله در اهواز برگزار میشه
8421 پیام شارژ داده فکنم نده Biggrin.gif
8421 شارژ نمیده نزنید
سلام راهی نیست که هرمی شارژهایی رو که فرستاده دوباره بده؟ اشتباهی چند تا پیام که توش شارژ بود پاک کردم
(19-11-2015، 12:21 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام راهی نیست که هرمی شارژهایی رو که فرستاده دوباره بده؟ اشتباهی چند تا پیام که توش شارژ بود پاک کردم

اگه زیاده زنگ بزن پشتیبانی همه رو ارسال میکنن به ایمیل  و گرنه دیگه راهی نیست چون old 1000 هم جواب نمیده فقط پول کم میکنه
(19-11-2015، 12:21 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم زنگ بزنید پشتیبانی واستون بفرستن