موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها من تعجب میکنم شما میگین شارژ نمیده آخه من راحت با این روش میگیرم. همیشه ساعت شیش و یا هفت هر موقع که کد رو دیدم میزنم عضو میشم از هردو شماره ش. بعدشم حدود یکی دو ساعت بعدش دوباره با ozv mtab‏ عضو میشم جواب که اومد با شماره دومش عضو میشم دوباره جوابش که اومد ozv mtab‏ دوباره شماره دوم و دوباره ozv mtab‏ و دوباره شماره دوم. یعنی شیش بار عضو میشم سه بار با ozv mtab‏ سه بار هم با شماره ش(84908‎‏)‏
بعد جواب که اومد مرحله دومو میفرستم شارژ میده. نود درصد عملی هست این روش و فقط دیروز یه بار گفت شارژتو گرفتی که هیچ کاری نتونستم بکنم یه بارم گفت نتیجه رو خودمون ارسال میکنیم که سریع مرحله دومو زدم شارژو داد. چهار تا شارژ با چهار تا سیم با این روش تونستم بگیرم بچه ها.
دیشب تنبلیم اومد بشینم تایپ کنم ولی امشب اگه این روشو نمیگفتم عذاب وجدان میگرفتم :)
یه ساعت پیش سه تا بدون مشکل گرفتم ولی الان اصلا نمیده
بچه ها همین الآن با این روش بالا که گفتم یکی دیگه گرفتم :| هه :| این 8282 بختکو دست کم گرفته :| خخخ من اینجوری پیش برم امسال پزشکی میارم ^_^
البته شاید فقط واسه من کارساز باشه شمام میخواین امتحان کنین.
اساسا مسابقه mtab همیشه کارش اینه که شارژو راحت نده، از قدیم همینطوری بوده هنوزم هست بیخودی خودمونو درگیرش نکنیم ارزش نداره من که لغوش کردم رفت پی کارش Biggrin.gif
من نزدم همچنان امید دارم بعد از 5 ساعت نزدیک 12 بزنم بده Biggrin.gif Tongue.gif
بعد از سه ساعت با روشی که بختک گفت زدم ... ولی بازم نداد.
من که لغو کردم
(11-11-2015، 10:25 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من تعجب میکنم شما میگین شارژ نمیده آخه من راحت با این روش میگیرم. همیشه ساعت شیش و یا هفت هر موقع که کد رو دیدم میزنم عضو میشم از هردو شماره ش. بعدشم حدود یکی دو ساعت بعدش دوباره با ozv mtab‏ عضو میشم جواب که اومد با شماره دومش عضو میشم دوباره جوابش که اومد ozv mtab‏ دوباره شماره دوم و دوباره ozv mtab‏ و دوباره شماره دوم. یعنی شیش بار عضو میشم سه بار با ozv mtab‏  سه بار هم با شماره ش(84908‎‏)‏
بعد جواب که اومد مرحله دومو میفرستم شارژ میده. نود درصد عملی هست این روش و فقط دیروز یه بار گفت شارژتو گرفتی که هیچ کاری نتونستم بکنم یه بارم گفت نتیجه رو خودمون ارسال میکنیم که سریع مرحله دومو زدم شارژو داد. چهار تا شارژ  با چهار تا سیم با این روش تونستم بگیرم بچه ها.
دیشب تنبلیم اومد بشینم تایپ کنم ولی امشب اگه این روشو نمیگفتم عذاب وجدان میگرفتم :)

با این روشی که گفتی چقدر شارژ ازت کم میکنه و چقدر برات میمونه
(11-11-2015، 10:51 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2015، 10:25 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من تعجب میکنم شما میگین شارژ نمیده آخه من راحت با این روش میگیرم. همیشه ساعت شیش و یا هفت هر موقع که کد رو دیدم میزنم عضو میشم از هردو شماره ش. بعدشم حدود یکی دو ساعت بعدش دوباره با ozv mtab‏ عضو میشم جواب که اومد با شماره دومش عضو میشم دوباره جوابش که اومد ozv mtab‏ دوباره شماره دوم و دوباره ozv mtab‏ و دوباره شماره دوم. یعنی شیش بار عضو میشم سه بار با ozv mtab‏  سه بار هم با شماره ش(84908‎‏)‏
بعد جواب که اومد مرحله دومو میفرستم شارژ میده. نود درصد عملی هست این روش و فقط دیروز یه بار گفت شارژتو گرفتی که هیچ کاری نتونستم بکنم یه بارم گفت نتیجه رو خودمون ارسال میکنیم که سریع مرحله دومو زدم شارژو داد. چهار تا شارژ  با چهار تا سیم با این روش تونستم بگیرم بچه ها.

با این روشی که گفتی چقدر شارژ ازت کم میکنه و چقدر برات میمونه

همون 120 رو باید کم کنه Blush.gif
من ک فرستادم داد فقط هم همون عضو رو فرستاده بودم Shy.gif
اینم اسکرین Tongue.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mtab اگه قبل 6 اعلام شده بوده شاید مانند قبل فقط ب اونایی ک قبل 6 عضو شدن و الان مرحله دوم فرستادن بده منکه 7 عضو شدم میگه عضو نیستی...