موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
737609
تموم شد؟نزنیم؟
(25-11-2015، 10:08 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
10 تومن ازم خورد  دوستان راهی نداره 10 تومن رو پس بگیریم
گریه گریه گریه گریه

نه متاسفانه.خواهر منم گولشو خورد .شارژش پرید
(25-11-2015، 10:10 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737609
تموم شد؟نزنیم؟

آره دو ساعتی میشه تموم شده
(25-11-2015، 10:10 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737609
تموم شد؟نزنیم؟
بله تموم شد
(25-11-2015، 10:13 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-11-2015، 10:08 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
10 تومن ازم خورد  دوستان راهی نداره 10 تومن رو پس بگیریم
گریه گریه گریه گریه

نه متاسفانه.خواهر منم گولشو خورد .شارژش پرید

یعنی این مارکت هیچ شماره ای  نداره زنگ بزنم   سایت چطور
mani من اول گذاشتم کامل توضیح دادم باز زدید؟!!!!!!!!! ینی نباید اصن میگفتم؟!!!!!! Undecided.gif
(25-11-2015، 10:15 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mani  من اول گذاشتم کامل توضیح دادم باز زدید؟!!!!!!!!!  ینی نباید اصن میگفتم؟!!!!!! Undecided.gif

من قبل اینکه شما بزاری زده بودم
از عزیزان کسی پازل الان زده همش کد استفاده شده میده Undecided.gif
(25-11-2015، 10:26 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از عزیزان کسی پازل الان زده همش کد استفاده شده میده Undecided.gif

باید شارژ گرفتی زود بزنی چون بعضی نامردا شارژا رو میدزدن
ممنون آقا حسین ولی فک نکنم این مدلی باشه چون من چن مین بعد میزنم استفاده شده است Biggrin.gif