موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بهر حال روش كارش اينطوريه و ديگه مجاني نيست و نميشه بدون شارژ شركت كرد .. ولي از سامانه ٢٠٥٧٦ همراه اول به صرفه تره كه ١٠٠٠ شارژ ميده اونم سه روز بعد و ١٦٠٠ شارژ كم ميكنه از پيام هاي تبليغاتي خودش!!!!
از 24 من گرفتم الان اول گفت یه نفر کدت زده بعد خودش شارژو فرستاد
(06-11-2015، 07:04 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که عدد 1 رو ب 737625_24_23_21فرستادم شارژی ندادن Undecided.gif

با زدن عدد يك به هر شماره يك اس ام اس حاوي كد و يك اس ام اس سوال مياد .... شارژي نميده به اين صورت
(06-11-2015، 07:10 PM)مsky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من 1000 داد از چهار مسابقه ..بقیه خطا دعوت میگه..

خطا دعوت به خاطر اينكه اون شماره ها قبلا شارژ گرفته بودن البته نه امروز !!
737621 هم داد
737625 خطا در عضویت میده
دوستان با یک‌خط فقط کد یک مسابقه رو میشه زد یا با یه خط برا هر چهارتا سامانه میشه کد رو فرستاد
(06-11-2015، 07:35 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان با یک‌خط فقط کد یک مسابقه رو میشه زد یا با یه خط برا هر چهارتا سامانه میشه کد رو فرستاد

با هر خط میشه از هر4سامانه هم کدگرفت و وقتی کدتو بزنند از هر مسابقه یک شارژ
کدومش الان شارژ میده یه نفر توضیح بده
همه ٤ تا ميده ... ولي اگر شك دارين سيمتون از يكي از شماره ها قبلا شارژ گرفته از سه تاي ديگه استفاده كنين
(06-11-2015، 07:49 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه ٤ تا ميده ... ولي اگر شك دارين سيمتون از يكي از شماره ها قبلا شارژ گرفته از سه تاي ديگه استفاده كنين

یه نفر کدو بزنه میده؟