موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-11-2015، 11:08 AM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ozv safarb
تخفیف شارج میده Huh.gif

نه، هیچ پیشنهاد ویژه ای برای امروز نداره
دوستان واس گرفتن هدیه 200تومنی737451راه دیگه نیست؟چون خط ب اسم کس دیگس میگن وکالتنامه بگیر؟میگم از شهر پاشم بیام تهران 100تومن خرجمه،میگن ما نمیدونیم؟یعنی چه آخه
(07-11-2015، 11:16 AM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد تخفیف میده؟

شارج 10تومنی رو 5میداد.خواستم ببینم فعاله یانه Dodgy.gif
(07-11-2015، 11:19 AM)L0RD Pi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان واس گرفتن هدیه 200تومنی737451راه دیگه نیست؟چون خط ب اسم کس دیگس میگن وکالتنامه بگیر؟میگم از شهر پاشم بیام تهران 100تومن خرجمه،میگن ما نمیدونیم؟یعنی چه آخه

مگه جایزه 200 تومنی رو دارن میدن؟
Lightbulb.gifیاالله , Tongue.gif دوستان دقت کنید این جا فقط مخصوص مسابقاته و جای خرید و فروش شارژ نیست برای این مورد باید به تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید . در غیر این صورت تاپیکتون پاک میشه و اخطار دریافت میکنید
دوستان عزیز شارژ بازی ذوب آهن رابا ارسال و۱۰۰۰ به ۲۰۵۰۷۹ می تونید دریافت کنید
(07-11-2015، 11:19 AM)L0RD Pi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی چه Tongue Confused یعنی برا 200 تومنه باید بکوبیم بریم تهران Confused Huh.gif
اره باید بری تهران...اینجوری نمیشه باید اعتراض کنیم
دوستان ب کسانی ک برد ذوب آهن رو زدن شارژ میده؟؟آخه من زده بودم مساوی الان و 1000 رو فرستادم خیلی وقته جواب نمیاد
(07-11-2015، 12:08 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ب کسانی ک برد ذوب آهن رو زدن شارژ میده؟؟آخه من زده بودم مساوی الان و 1000 رو فرستادم خیلی وقته جواب نمیاد

فقط برد.شما لغوش رو بزن