موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
از منم استفاده شده داد پازل
(25-11-2015، 10:26 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از عزیزان کسی پازل الان زده همش کد استفاده شده میده Undecided.gif

اگه گفت شما قبلأاین کارتواستفاده کردین شارژو با ی خط دیگه بزن بمن همینو گفت با ی خط دیگه زدم شارژ شد
(25-11-2015، 10:33 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا حسین ولی فک نکنم این مدلی باشه چون من چن مین بعد میزنم استفاده شده است Biggrin.gif

در جا باید بزنید ساحل یه ترفند هست که شارژ رو واسه یکی دیگه میفرسته باید زود بزنی تا یک سری ادم پست بی خانواده اون رو نزدن واقعا متاسفم براشون
بچه ها الان همراه اول 10 تومن ازم کم کرد لعنتی نمیشه کاریش کرد؟ لفو نمیشه آیا؟ با این زدم حواسم نبود و ازم خورد:  Sad.gif

شارژ رایگان هزار تومانی همراه اول 

ارسال 1 به 30703

سریع کد شارژو میده 

لغو OFF به 30703

با شارژ زیر 10 تومن بزنید و با شارژ صفر هم میده
سلام دوستان..من از پازل. تازه راحت گرفتم..

راستی نت رایگان ۵۰ مگابایت میده الان؟کدش چیه؟
(25-11-2015، 10:40 PM)yas.sepid نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها الان همراه اول 10 تن ازم کم کرد لعنتی نمیشه کاریش کرد؟ لفو نمیشه آیا؟ با این زدم حواسم نبود و ازم خورد:  Sad.gif

شارژ رایگان هزار تومانی همراه اول 

ارسال 1 به 30703

سریع کد شارژو میده 

لغو OFF به 30703

با شارژ زیر 10 تومن بزنید و با شارژ صفر هم میده

با شارژ زیر ۱۰تومن میده ولی به صورت اقساط کم مسکنهیعنی هر وقت سیمتو شارژ کنی ازت کم میکنه ش
من کم تر از ده تومان شارژ داشتم 30703 شارژ را گرفتم اما نوشته به دلیل کافی نبودن اعتبار مبلغ 10000 تومان به صورت اقساطی  از شما کم میشود.لغونداره؟
(25-11-2015، 10:43 PM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان..من از پازل. تازه راحت گرفتم..

راستی نت رایگان ۵۰ مگابایت میده الان؟کدش چیه؟

آره ولی باید با فاصله زیاد بزنی

اول ozv safarb به 8282
مرحله دوم sb 555 به 8282
بچه ها یه چیز جالب پیام ۲۰۱۰۱۳ رو خوندین نوشته درصورت مشاهده و تبلیغ کدت تو رسانه های اجتماعی کدتو بلاک میکنه همراه اول
سلام
این ۱۰تومن که به صورت اقساط کم میکنه اگه لغوش کنی دیگه کم نمیکنه?