موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برا استعلام باقی مونده نتم کدوم کدو بفرستم
(12-11-2015، 09:15 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا استعلام باقی مونده نتم کدوم کدو بفرستم

*141*10#
*555*1*4*1#
الان جوابش بعد 17 دقیقه میاد
9091 ارسال ١ دو هزار شارژ رايگان ... تست شد شارژ نداد
سلام بچه ها خواهرم با دوتا خطش کد منو فرستاده واسه اون پیامش اومد ولی واسه من هیچی نیومد. کسی میدونه علتش چیه  ؟
(13-11-2015، 10:38 AM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها خواهرم با دوتا خطش کد منو فرستاده واسه اون پیامش اومد ولی واسه من هیچی نیومد. کسی میدونه علتش چیه  ؟

بله اين اتفاق ميافته ... بعضي خطها غيرفعال ميشن !!! ... يك دور گوشي رو روشن خاموش كنين .... اگر نيومد بعد از نيم ساعت ... بايد با پشتيباني چك كنين
یعنی خط من غیرفعال شده؟ اخه دیشب پیام اومد واسم و یه شارژ گرفتم
ر
(11-11-2015، 07:43 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-11-2015، 07:40 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mtab مگه شارژ داره اعلام نشده بود ک!

اعلام شده به صفحات قبل یه سری بزن

(13-11-2015، 10:38 AM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هزاررو بفرس بهت شارژ رو میده
فرستادم نداد. کد قبلی رو داد
(13-11-2015، 10:51 AM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی خط من غیرفعال شده؟ اخه دیشب پیام اومد واسم و یه شارژ گرفتم

براي منم همينطور شده .... حالا شما با دو نفر ديگه هم تست كنين و گوشي هم خاموش روشن كنين ...