موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چرا مسابقه زبان هیچی نفرستاد؟
(14-11-2015، 11:41 PM)yas.sepid نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا مسابقه زبان هیچی نفرستاد؟

فقط به كساني كه نگرفتن ميده
پس چرا این شناسه ها کار نمی کنن
(14-11-2015، 11:48 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-11-2015، 11:47 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شناسه تخفيف كار ميكنه من خودم گرفتم !!

وارد نمیشه هر چی میزنم شارژ نمیشه میشه یه نفر زنگ بزنه پشتیبانی بپرسه
(14-11-2015، 11:48 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-11-2015، 11:47 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه منم مشکلی نداره.با کارت بانک دیگه ای امتحان کن
(14-11-2015، 11:51 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند بار نزنين لطفا ... ميسوزه ... خواهش ميكنم كمي ديگه سعي كنين حتما كار خواهند كرد اكر نسوخته باشن... سامانه بانك پاسارگاد هست اگر دارين با بنك پاسارگاد سعي كنين اگر نه كارت بانك ديگه را امتحان بفرمايين
(14-11-2015، 11:53 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-11-2015، 11:51 PM)mohsen.KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند بار نزنين لطفا ... ميسوزه ... خواهش ميكنم كمي ديگه سعي كنين حتما كار خواهند كرد اكر نسوخته باشن... سامانه بانك پاسارگاد هست اگر دارين با بنك پاسارگاد سعي كنين اگر نه كارت بانك ديگه را امتحان بفرمايين
با ملت زدم
کسی میدونه تخم مرغ شانسی شارژ با وقفه که داده لغو کنم فردا ts 555 بفرستم یا لغو نکنم؟
(15-11-2015، 12:09 AM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه تخم مرغ شانسی شارژ با وقفه که داده لغو کنم فردا ts 555 بفرستم یا لغو نکنم؟

لغو نکن ساعت 12 ونیم بزن شارژ رو میده
(15-11-2015، 12:12 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خط 0990 گرفتم و هیچ مسابقه ای ظاهرا جواب نمیده چ اشتباهی کردم اخه خطوط قدیمی مخصوص هر شهر کمیاب شده و گرون  Sad.gif

اين پيش شماره تازه شروع شده بزودي مشكلش حل ميشه و ميتونين استفاده كنين ...