موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
من دیشب طبق روش mjaz که اول 1 رو به 84909 بفرستیم و دوبار ms 555 یکبار قبل و یکبار بعد 12 بفرستیم زدم
حالا امشب هم هست میخواستم بدونم روش دوستان که یکبار زدن اون هم بعد 12 جواب داد و شارژ گرفتن؟
البته از من 240 ت كم كرد و شارژ رو هم گرفتم.
و 9090 امشب هست؟
(19-11-2015، 05:27 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من دیشب طبق روش mjaz که اول 1 رو به 84909 بفرستیم و دوبار ms 555 یکبار قبل و یکبار بعد 12 بفرستیم زدم
حالا امشب هم هست میخواستم بدونم روش دوستان که یکبار زدن اون هم بعد 12 جواب داد و شارژ گرفتن؟
و 9090 امشب هست؟

من فقط یکبار ms 555 بعد ساعت 12 دادم بهم شارژ رو داد
اگه نگرفتی با خطی اره امشب هم میتونی بگیری
(19-11-2015، 05:27 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
و 9090 امشب هست؟
امروز چون پیش بینی فعال هست به احتمال زیاد 9090 فعال نشه. پنج شنبه هفته پیش که اینطوری بود
بازی به سود استقلال خوزستان  تمام شد
9090امکانش هست امشبم شارژ بده؟
جهت اطلاع
Ozv mjaz پیامک داده
دوستانی ک دیشب نتونستن شرکت کنن میتونن امشب عضو بشن و فردا شارژشون رو دریافت کنن
آقا رضا پیشبینی امشب باز میتونیم شرکت کنیم ?
(19-11-2015، 06:39 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا پیشبینی امشب باز میتونیم شرکت کنیم ?

بازی رئال مادرید و بارسلونا روز شنبه هفته آینده ساعت 20:45 شروع میشه
ممکنه پیش بینی برای یکی از بازیهای فردا لیگ برتر ایران هم فعال بشه
خبري از سامانه 9090 نشد كه شارژ ميده يا نه؟
8282 پیام تبلیغاتیش اومد . شارژایی که مرحله دوم فردا باید بزنیم همیشه فرداش پیام تبلیغاتی میده