موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کمک اگه باید مرحله دوم فردا زد پس چرا چن صفه قبل نوشتن یبارم باید مرحله دوم امشب زد؟

ozv mjaz به 8282

سپس MS 555 به 8282

سپس فردا دوباره MS 555 به 8282
(18-11-2015، 10:39 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمک اگه باید مرحله دوم فردا زد پس چرا چن صفه قبل نوشتن یبارم باید مرحله دوم امشب زد؟

ozv mjaz به 8282

سپس MS 555 به 8282

سپس فردا دوباره MS 555 به 8282

هنوز چیزی معلوم نیست به نظر من همون فردا باید بزنیم!
Angry.gif 305740 ب خط من پیام داد زدم ولی ظاهرا باید این دفه حتما بعده 6 عدد 8 میفرستادیم و اگه قبلا لغو کرده باشیم یا بدلیل پشت سر هم فرستادن جواب، قبل اومدن پیام قبلی میگفت جواب اشتباه و دیگه ن تبریک گفت ن شارژ داد
بچه ها برای پیش بینی فردا امروز عضوء بشیم یا فردا؟؟؟؟چه عددی رو بفرستیم؟؟؟
(18-11-2015، 10:55 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها برای پیش بینی فردا امروز عضوء بشیم یا فردا؟؟؟؟چه عددی رو بفرستیم؟؟؟

فردا هم ميتوني عضو شين اميدوارم غيرفعالش نكنه سامانه.... اكثرا استقلال خوزستان رو زدن البته مساوي هم زياد داشته با گسترش توي بازي هاي قبلي ... تاپيك پيش بيني فوتبال اقاي طاها اناليز گذاشتن ....
دوستان من كه به اين صورت فرستادم
ozv mjaz  به  8282

MS 555   به  8282   120 تومن هزینه

سپس فردا

MS 555  به  8282

هزینه کل 240
به نظرمنم اينه روشش وگرنه خودش مث قبلياميگفت كه فردافلان عبارت روارسال كن
بچه ها چيزى نزده كه فردا بفرستيم پس از كجا بايد بفهميم بايد فردا زد ؟؟؟
(18-11-2015، 11:17 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها چيزى نزده كه فردا بفرستيم پس از كجا بايد بفهميم بايد فردا زد ؟؟؟

بعد عضویت MS 555  بفرستی پیامش میاد چنانچه امروز در این سرویس عضو شده اید فردا عبارت MS 555 را ارسال کنید تا شارژ رایگان دریافت نمایید
(19-11-2015، 12:21 AM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-11-2015، 11:45 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پست موقت
ببخشید من سیم کارت ایرانسل دارم تو هر سامانه ای که عضوء میشم برام جواب نمیاد دلیل داره؟؟؟؟راهنمایم کنید لطفا

اصلا دلیور میشه؟  صندوق پیامهای خروجی رو چک کنین

شما احتمالا پیام تبلیغاتیاتونو غیرفعال کردین.اگه ک اینجور هست
عدد 1 رو واسه 5005 بفرستین ک فعال شه