موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
payiiz
همراه اول شل کن سفت کن زیاد در میاره،بنظرم با توجه ب پیامک انبوه هم ک داده احتمالش زیاده شارژ بده،بازم تضمینی نداره
(12-11-2015، 12:04 PM)hossein2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشترك گرامي
براي حضور در طرح شارژهاي 100 هزار توماني رايگان و عضویت در جشنواره پاييز ميلياردي، تنها تا تاريخ 94/8/22 فرصت داريد 1 را به 30556 ارسال كنيد.
در صورت داشتن اعتبار كافي عضويت 150 تومان

این چیه؟
(12-11-2015، 12:10 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام روزتون بخیر

ببخشید من 2 روز نبودم شارژ جدیدی داریم؟؟؟؟
ايرانسل هرمي ٧٣٧٤٦١ و بيش بيني همراه اول براي فوتبال ايران و تركمنستان كه البته معلوم نيست شارژ تعلق بگيره يا نه
(12-11-2015، 12:14 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-11-2015، 12:10 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام روزتون بخیر

ايرانسل هرمي ٧٣٧٤٦١ و بيش بيني همراه اول براي فوتبال ايران و تركمنستان كه البته معلوم نيست شارژ تعلق بگيره يا نه
برای ایرانسل هرمی چیرو بفرستم؟؟؟؟کد تو بده بزنم
دوستان گلم لطفا از ارسال مطالب بیهوده خودداری کنید و فقط سوالات و موضوعات مهم رو مطرح کنید تا صفحه ها بی جهت پر نشن ممنون Heart.gif
کسی به پشتیبانی پیش بینی زنگ زده ببینیم حتما میده یا ن؟؟؟
(12-11-2015، 12:17 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-11-2015، 12:14 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام روزتون بخیر

برای ایرانسل هرمی چیرو بفرستم؟؟؟؟کد تو بده بزنم
با مراجعه به تاپيك كد هاي هرمي كد دوستانتونو ميتونين بزنين و يا با ارسال ١ به ٧٣٧٤٦١ كدتونو بگيرين
پیشنهاد ویژه ایرانسل با گرفتن کد *555# گزینه 15 بگیرید بهتون پیشنهاد خوبی میده به من 1.5گیگ اینترنت داد هفت هزار
203060 هر بار که ت 1 بفرستی کم میکنه؟
(12-11-2015، 01:47 PM)fanom13 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
203060 هر بار که ت 1 بفرستی کم میکنه؟

نه اصلا کم نمیکنه فقط واسه پیامای تبلیغاتی کم میکنه