موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-11-2015، 01:01 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها هنگه بزنيم ؟؟؟ Biggrin.gif

نه فعلا
فقط تو این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونین کد های هرمیتونو بزارین هرکی تاپیک جدا درست کنه یا اینجا اعلام کنه اخطار میگیره Lightbulb.gif
کسی شارژ گرفته از هرمی؟ اگه گرفتید جوابش چقد طول کشید تا اومد؟
(11-11-2015، 01:01 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها هنگه بزنيم ؟؟؟  Biggrin.gif

کجاش هنگه؟؟  Undecided.gif 
من که چند تا 
گرفتم  Biggrin.gif
(11-11-2015، 01:13 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تا حالا از چهار سیم کارتم گرفتم جوابش خیلی زود میاد اما بعضی مواقع دو سه دقیقه که طول می کشید 1000 می فرستادم درست میشد
(11-11-2015، 01:13 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوابش زود میاد, اگه هنوز نیومده دوباره کدو بفرستین
بابائی عزیز فک نکنم الان شارژ برا سیم جدید فعال باشه farar هم دیروز بعد از ظهر گفتن دوباره ب سیم جدید میده احتمالا اینا هم مثه مسابقات همراه اول برای سیم جدید هم فقط بعد از ظهرا فعال میشن و تا ساعت 24 مهلته  Biggrin.gif
بچه ها فکر کنم غیرفعال شده . با خط جدید زدم کد نداد اینو داد

سلام سلامصدای ما رو از امواج پلان میشنوی. این یه مسابقه ویژه ست و تو انتخاب شدی....................
چیه اخه این هرمی شورشو در اورده 14 نفر کد منو زدن و فقط 3 تا شارژ داد
قبلا دیر جواب میداد دوباره کد معرف میزدیم کد عضویت میفرستاد الان دوباره فرستادم نوشت سلام سلام 100 تا سلام... و برا خطی ک کدش رو زده بودم پیام اولین نفر کد زده نفرستاد Sad.gif