موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-11-2015، 07:07 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 07:03 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 07:02 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها هرمی همراه اول همه چیش شبیه ایرانسله؟ یعنی رایگانه و ....

بله نوشتن رايگانه ولي همه چيزشو نميدونم

اگه شارژ داشته باشی از یه شماره مرتبط دیگه اس میاد ۲۰۰ تومن کم میکنه

روزانه 200 تومن؟
آره فعاله
(08-11-2015، 09:02 PM)razaali نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان 
هرمی ایرانسل 737451
تموم شده
خواهشن جواب بدید؟؟؟؟؟

نه تمام نشده
(08-11-2015، 09:04 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 07:07 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 07:03 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 07:02 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها هرمی همراه اول همه چیش شبیه ایرانسله؟ یعنی رایگانه و ....

بله نوشتن رايگانه ولي همه چيزشو نميدونم

اگه شارژ داشته باشی از یه شماره مرتبط دیگه اس میاد ۲۰۰ تومن کم میکنه

روزانه 200 تومن؟

اگه سرویس رو لغو نکنید بله من امروز کد خواستم بگیرم یه اس اومد و ۲۰۰ کم شد دوست عزیز
دوستان کسی تا الان از هرمی همراه اول شارژ گرفته،اگه گرفته باید چند رو ارسال کنی که شارژ رو بده
(08-11-2015، 09:07 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی تا الان از هرمی همراه اول شارژ گرفته،اگه گرفته باید چند رو ارسال کنی که شارژ رو بده

اره الان گرفتم..
یه کد رو باید بفرسی ب 205025
(08-11-2015، 09:07 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه کدت رو بزنن پیام میاد از ۲۰۵۰۲۵ که ۱۰۰۰ رو بفرستی وشارژت رو بگیری
هرمی چرا به من کد نمیده
(08-11-2015، 09:09 PM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 08:25 PM)hossein2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونایی که نگرفتن

دوبار FB 1 رو به 8282 بفرستن

لغو L FARAR به 8282

لغو نمیخواد من L FARAR رو فرستادم گفت عضو نیستی
STOP رو هم فرستادم گفت مشترک هیچ سرویسی نیستی Cool.gif

دوست عزیز وقتی عضو نشی لغو هم نمیخواد قاعدتا پس لغو نمیخواد کنید
(08-11-2015، 09:13 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی چرا به من کد نمیده

باید کد بفرستید تا جواب بده اگه دوست داشتید کد من رو بفرستید

1976865832