موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
انگار امروز پیش بینی ایرانسل داریم؟؟مگه ن 
خب کدام گزینه بزنیم
این بازی همراه اول چقد شارژ می خواد?
با شارژ صفرم میشه? 
چقد پیام تبلیغاتی میاد?
٢٠٣٠٦٠ رو ميشه با شارژ صفر شركت كرد وبدون شارژ  هم شارژ ميده بعد از بازي
(18-11-2015، 06:11 PM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این بازی همراه اول چقد شارژ می خواد?
با شارژ صفرم میشه? 
چقد پیام تبلیغاتی میاد?

بهتره با شارژ صفر شرکت کنین ک پیام تبلیغات نیاد
سلام دوسنان شاژ ايرانسل چيزي هست؟
عزیزان من هرمی 737461 از یک ساعته بیشتره با ارسال 1 فرستادم عضو شدم هنوز جواب نداده نکنه اینم مثه ی هرمی قبلی حتما باید با کد معرف عضو شد البته اگه دوباره هم کد بفرستم احتمالا دیگه کد معرف نمیده و باید اول لغو کرد دوباره عضو شد Sad.gif Biggrin.gif
(18-11-2015، 06:23 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان من هرمی 737461 از یک ساعته بیشتره با ارسال 1 فرستادم عضو شدم هنوز جواب نداده نکنه اینم مثه ی هرمی قبلی حتما باید با کد معرف عضو شد البته اگه دوباره هم کد بفرستم احتمالا دیگه کد معرف نمیده و باید اول لغو کرد دوباره عضو شد Sad.gif  Biggrin.gif

من ی ساعته کدم رو ی نفره زده هنوز پیامش نیومده
(18-11-2015، 06:23 PM)toofanepaizi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا فقط هرمی هست

(18-11-2015، 06:23 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان من هرمی 737461 از یک ساعته بیشتره با ارسال 1 فرستادم عضو شدم هنوز جواب نداده نکنه اینم مثه ی هرمی قبلی حتما باید با کد معرف عضو شد البته اگه دوباره هم کد بفرستم احتمالا دیگه کد معرف نمیده و باید اول لغو کرد دوباره عضو شد Sad.gif  Biggrin.gif

هنگ کرده حتما چون 1 ساعته تبریک شارژ داده بهم 1000 فرستادم جواب نمیاد
(18-11-2015، 06:23 PM)toofanepaizi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا هرمی هستش.
اگه باشه دوستان اطلاع رسانی میکنن
دوستان 26 و 44  تبریک شارژ میگه مرحله دوم فعلا فعال نیست