موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان هرمی 737461 تموم شد ساعت 12 شب 
و بلافاصله 737462 فعال شد
چرا ۲۰۱۰۱۳ جواب نمیده
۱۰ بار کد فرستادم جواب نداد
سلام بچه ها من نتم ضعیفه اون سامامه همراه که میگید ده تومن کم میکنه اون اگه کد شارژشو وارد نکنیم بازم همینجوره؟
جریانش چیه ؟
(26-11-2015، 01:58 AM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها من نتم ضعیفه اون سامامه همراه که میگید ده تومن کم میکنه اون اگه کد شارژشو وارد نکنیم بازم همینجوره؟
جریانش چیه ؟

بله اگ واردم نکنید شارژتون رفته.اون شارژی که بهتون داده هزاری هست.بهتره بیخیال بشوی و شرکت نکنید
آقا الان رئال برد تا كه ى مى تونم شارژ رو دريافت كنم ؟؟؟ كه ى بايد KH 555 رو بفرستم ؟؟؟
(26-11-2015، 03:03 AM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا الان من Ozv khatf تيمم رئال برد براى شارژ كه ى بايد اقدام كنم ؟؟؟

فردا اطلاع میدن.به احتمال زیاد بعدازظهر باشه.شارژ بارسا رو هم عصر داد
سلام دوستان چطور میشه شارژ بازی رئال رو گرفت
(26-11-2015، 09:53 AM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی اعلام شد شما باید اول عضو بشید بعدkh 555بفرستید به8282. و نهایت مثل دیروز تاغروب شارژها داده میشه
(26-11-2015، 09:58 AM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-11-2015، 09:53 AM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی اعلام شد شما باید اول عضو بشید بعدkh 555بفرستید به8282. و نهایت مثل دیروز تاغروب شارژها داده میشه

من دیروز عضو شدم باید امروز دوباره عضو بشم
کسانی که دیشب شارژشون کسر شده پیگیری کنند که دیگه تکرار نشه