موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-11-2015، 03:07 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید هنوز فعال نشده.
این که میگه حزعش نبودید مال قبله

من يك دونه گرفتم .....
(08-11-2015، 03:10 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این 737839 ازون مسابقه هاست که وقتی 1 رو میفرستی خودش شارژو میفرسته؟
یا باید عددی بزنی؟

خودش شارژ داد با عدد ١
(08-11-2015، 03:18 PM)Hesam.r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 03:16 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 03:07 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید هنوز فعال نشده.

من يك دونه گرفتم .....

خسته نباشی گرفتیو بما میگی ک چی بشه مثلا.توباید همونموقه ک فعال شدخبرشو میدادی نه تهش

همون موقع که گرفتن تو انجمن اعلام کردن صفحه قبل رو بخونی متوجه میشی
دوستان ی سوال
هرمی کسی هست که 200نفر عضو کرده باشه??
بنظرتون 200هزارتومن رو میدن یا سر کاریه
(08-11-2015، 03:18 PM)Hesamr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 03:16 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاید هنوز فعال نشده.

من يك دونه گرفتم .....

خسته نباشی گرفتیو بما میگی ک چی بشه مثلا.توباید همونموقه ک فعال شدخبرشو میدادی نه تهش
من تا جواب نيومد كه نفهميدم فعال شده ... حتي با سيم ديگه امتحان نكردم و توي تابيك نوشتم .... بنظر شما راهي ديگه بود؟!!!!!!
(08-11-2015، 03:21 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ی سوال

خالم عضو کرده ولی همو پولو ندادن فک نکنم بدن سرکاریه
ياد اوري

٧٣٧٨٣٩ را اگه زدين لغوش يادتون باشه بفرستين كه حالا كه شارژش تموم شده پيامك تبليغاتي اون شارژتون را از بين نبره با ارسال L به همون شماره
سلام روزتون بخیر

ببخشید امروز شارژ رایگان داریم؟؟؟شارژ برای سیم کارت ایرانسل جدید هم داریم؟؟؟
وحید عزیز از تخفیف همراه اول پرسیدی دیگه نیست ارسال 30 ب 20576 ک برداشته بود و بقیه هم نهایت 10 درصد تخفیف دارن Biggrin.gif
(08-11-2015، 03:21 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ی سوال

من عضو کردم
زنگ زدم بهشون گفتن اسم شما ثبت شده باهاتون تماس میگیریم