موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان شارژ چی هست و مراحلش رو بگید ممنون میشم
(06-11-2015، 07:51 PM)justin66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2015، 07:49 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه ٤ تا ميده ... ولي اگر شك دارين سيمتون از يكي از شماره ها قبلا شارژ گرفته از سه تاي ديگه استفاده كنين

یه نفر کدو بزنه میده؟

،نه دونفر بايد بزنه و هر شماره به هر سيم كارت يك شارژ فقط ميده
(06-11-2015، 07:57 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همون هرمي ٧٣٧٦٢٣ و ٢١ و ٢٤ و ٢٥
اگر لغو كردين و جواب نداد دوباره L بزنين لغو ميشه ... به سيم هايي كه قبلا شارژ نداده توي هر شماره از ٤ شماره يك بار شارژ ميده به شرطي كه براي دعوت شده ها خطا نده ... هر بار كه با هر سيم كارت كد ميزنين حداقل بايد ١٢٠ تؤمن پول داشته باشين چون با هر بار كد دادن يك سوال هم ميفرسته كه بابت اون شارژ كم ميكنه .... چون ٤ شماره هست كه هم خانواده هستن و از هر كدوم ميشه فقط يكبار براي هر سيم ميشه شارژ كرفت كلا ٤٠٠٠ تومان براي هر سيم شارژ ميده ... سامانه هم شارژ رو به شرطهايي كه گفتم ميده... دعوت بيش از دو نفر هم مثل هرمي هاي قبل منجر به دادن شارژ بيشتر به كد  دعوت كننده نخواهد شد پس اين هرمي با سيستم هرمي هاي قبل كلا فرق داره !!!
(06-11-2015، 08:01 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2015، 07:57 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر لغو كردين و جواب نداد دوباره L بزنين لغو ميشه ... به سيم هايي كه قبلا شارژ نداده توي هر شماره از ٤ شماره يك بار شارژ ميده به شرطي كه براي دعوت شده ها خطا نده ... هر بار كه با هر سيم كارت كد ميزنين حداقل بايد ١٢٠ تؤمن پول داشته باشين چون با هر بار كد دادن يك سوال هم ميفرسته كه بابت اون شارژ كم ميكنه .... چون ٤ شماره هست كه هم خانواده هستن و از هر كدوم ميشه فقط يكبار براي هر سيم ميشه شارژ كرفت كلا ٤٠٠٠ تومان براي هر سيم شارژ ميده ... سامانه هم شارژ رو به شرطهايي كه گفتم ميده... دعوت بيش از دو نفر هم مثل هرمي هاي قبل منجر به دادن شارژ بيشتر به كد  دعوت كننده نخواهد شد پس اين هرمي با سيستم هرمي هاي قبل كلا فرق داره !!!

دوست عزیز اگه با یه سیم کارت کدی رو که 737624  بهم داده رو بزنم و بعد لغو کنم  و با همون سیم کارت کدی رو که از ۷۳۷۶۲۱ بهم داده بزنم قبول میکنه یا نه
maisam
(06-11-2015، 08:01 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز اگه با یه سیم کارت کدی رو که 737624  بهم داده رو بزنم و بعد لغو کنم  و با همون سیم کارت کدی رو که از ۷۳۷۶۲۱ بهم داده بزنم قبول میکنه یا نه

بله چون كد متفاوت ميده قبول ميكنه
این الان اومد تست کردم حرفی از شارژ نزد

▒▒▒▒▒▒▒▒
این یه رمز شارژ برای 1000نفر اولیه که1رو بفرستن به 737985
(06-11-2015، 08:55 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این الان اومد تست کردم حرفی از شارژ نزد

▒▒▒▒▒▒▒▒
این یه رمز شارژ برای 1000نفر اولیه که1رو بفرستن به 737985

فرستادم
حرفی از شارژ نزده بود
دوستان عزیز همراه اولی

اینو تست کردم به من داد!
لطفا شما هم تست کنید که آیا میده یا نه

تخفیف شارژ همراه اول
10هزار تومنی رو 5500 میده!

ارسال 30 به 20576
(06-11-2015، 09:07 PM)amooghodrat نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز همراه اولی

اینو تست کردم به من داد!

تخفیف شارژ همراه اول

ارسال 30 به 20576

بله میده هزینه 150 تومن

لغو با      آهنگ خاموش به 205025
(06-11-2015، 09:13 PM)،MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2015، 09:07 PM)amooghodrat نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز همراه اولی

اینو تست کردم به من داد!

تخفیف شارژ همراه اول

ارسال 30 به 20576

بله میده هزینه 150 تومن

لغو با      آهنگ خاموش به 205025

من با شارژ صفر هم تست كردم داد!!