موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-11-2015، 02:21 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
إز صبح با سامانه ٧٢٠ نميشه شناسه نت وارد كرد ... براي شما هم همينطوره؟!

منم همین مشکلو داشتم امروز فکر کنم سامانه 720 فعلا غیر فعال شده
اگه کسی مطلع شد 720  فعال شده لطفا اطلاع بده . ممنون میشم
من صبح ساعت10فعال كردم مشكل نداشت اگه شناسه جديدميگيريددرهفته اول ازشناسه هاي قبل استفاده كنيدوشناسه هاي جديد روبذاريد واسه روزهاي بعدي
دوستان  هرمی همراه اول وقتی کسی کدتو میزنه چیو باید بفرسی تا شارژ بده؟۱۰۰۰ خالی یا یه حرف پشتشه؟
(14-11-2015، 12:28 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تخفیف شارژ همراه اول
شارژ 10 تومنی همراه اول رو 7 تومن بخرید

40  به 201013

هزینه 200 تومن

لغو با  تاب خاموش

نمیده که
سوال پرسید
ادامه بدیم؟
مرحله بعد میده؟؟؟
(14-11-2015، 03:05 PM)poua1394 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-11-2015، 12:28 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تخفیف شارژ همراه اول
شارژ 10 تومنی همراه اول رو 7 تومن بخرید

40  به 201013

هزینه 200 تومن

لغو با  تاب خاموش

نمیده که
سوال پرسید
ادامه بدیم؟
مرحله بعد میده؟؟؟

یک سوال که جواب بدید بعدش میگه میتونی امروز شارژ10را7بخری
سلام
من دوتا ازش گرفتم( 201013) با دو خط متفاوت اما نه سوالي پرسيد و نه هزينه اي داشت؟
(14-11-2015، 03:11 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من دوتا ازش گرفتم( 201013) با دو خط متفاوت اما نه سوالي پرسيد و نه هزينه اي داشت؟

درسته به بعضی خطها تاعضو بشی تبریک تخفیف میده ولی بعضی خطها باید ابتدا یک سوال جواب داد
دوستان همراه اول كه از ٢٠١٠١٣ شارژ ده تومني ميخرين با تخفيف ٣٠٠٠ تؤمن ، اگر كدي كه بهتون ميده را با ستاره ١٤٢ ستاره مربع كد شارژ مربع بزنيد بهتون ٣٠٠٠ تومان شارژ فوق العاده به مدت سه روز ميده ... در واقع شناسه ده تؤمنّي براتون ٤٠٠٠ تومن در مياد و تخفيف جمعا ٦٠٠٠ تومان ميشه  Rolleyes.gif
سلام دوستان شارژ ایرانسل چیزی هست??