موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان واسه لغو مسابقه های فعال ایرانسل بخوام یجا لغو کنم کدوم قسمت سایت ایرانسل برم؟
(22-11-2015، 01:53 PM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان واسه لغو مسابقه های فعال ایرانسل بخوام یجا لغو کنم کدوم قسمت سایت ایرانسل برم؟

واسه مسابقات 8282 فقط STOP  بفرستید به 8282 تو پیامش میگه عضو چه مسابقه ای هستی و لغو کنید
ولی بقیه مسابقات رو نمیدونم
(22-11-2015، 01:51 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
205079
کد شارژ قبلا که برنده شدم فرستاد...کدشارژ استفاده شده بود...مگه برا بازی  پرسپولیس گزینه 1 صحیح نبود؟؟؟؟

آره گزینه یک صحیح بود
payiiz و ساير كاربران جديد: لطفا قبل از دادن پست حداقل چند پست قبل رو بخونيد.اگر پاسخ سوالتون رو پيدا نكرديد سوال بپرسيد! Heart.gif  5 پست قبل از شما -sajad-  گفتند كه شارژ رو گرفتند Lightbulb.gif
(22-11-2015، 01:43 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-11-2015، 01:33 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من امروز گرفتم از 203060 اما بعضی مواقع نمیده من هم تا حالا دو بازی نگرفتم و آخر از خيرش گذشتم!
چون هر پیامکی که میده بازم کم میکنه
یه بازی پرسپولیس بود که برد
یکی هم اشتباه نکنم ذوب آهن بود و هزار بود.
سلام
هر بار که چنین شد با پشتیبانی تماس بگیر تا دوباره کد شارژ رو برات بخونند فکر کنم تا 6 عصر جواب بدن

سلام
دوست عزیز شماره پشتیبانی 203060 رو دارین ؟
واسه لغو کلی پیام تبلیغاتی ایرانسل عدد ۲ ررو بفرستید ب ۵۰۰۵
واسه لغو تبلیغات همراه اول عدد ۹ رو بفرستید ب ۸۹۹۹  Shy.gif
(22-11-2015، 02:28 PM)sina_1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-11-2015، 01:43 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-11-2015، 01:33 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من امروز گرفتم از 203060 اما بعضی مواقع نمیده من هم تا حالا دو بازی نگرفتم و آخر از خيرش گذشتم!
چون هر پیامکی که میده بازم کم میکنه
یه بازی پرسپولیس بود که برد
یکی هم اشتباه نکنم ذوب آهن بود و هزار بود.
سلام
هر بار که چنین شد با پشتیبانی تماس بگیر تا دوباره کد شارژ رو برات بخونند فکر کنم تا 6 عصر جواب بدن

سلام
دوست عزیز شماره پشتیبانی 203060 رو دارین ؟

02196864264
اين شارژاي كه همراه اول ميده يك هزارم شارجهاي ايرانسلم نيست روزي100تاشارج ميده و_پيش بيني ميذاره2تومان ميده1تومانشوميبره اين شدشارژ واقعأ؟
ايرانسل الان هرميش فعاله طبيعيه شارج عادي نداشته باشه
سلام
برای سیم جدید همراه و ایران شارژی هست؟!
آقا شهرام mjaz ک گفتن ظاهرا دیروز دیگه غیرفعال بوده و همراه اولم اگه باشه برا سیم جدید معمولا از  بعد از ظهر حدود 4 ب بعد همزمان با پیام انبوه فعال میشه و تا 24 همان روز فقط میده