موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
محض اطلاع دوستان عزیز:

2000 تومن شارژ بازی ذوب آهن و پرسپولیس سامانه 203060 رو الان داره میده.(

کسانی که برد ذوب آهن زده بودن )
دو بار ت 1000 به 203060 بفرستید
203060
من لغوش کردم..الان بزنم میده یا نه؟؟؟
من امروز 203060 لغو کردم دیدم خبری نبود چون موقع پیش بینی مینوشت مسابقات امروز تمام شده از عزیزان حالا اگه ب کسی با وجود پیام مسابقات تمام شده شارژ داد بگن Sad.gif
(07-11-2015، 04:06 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
203060
من لغوش کردم..الان بزنم میده یا نه؟؟؟

اگه لغوش کردید دیگه شارژی بهتون نمیده.
(07-11-2015، 04:07 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من امروز 203060 لغو کردم دیدم خبری نبود چون موقع پیش بینی مینوشت مسابقات امروز تمام شده از عزیزان حالا اگه ب کسی با وجود پیام مسابقات تمام شده شارژ داد بگن Sad.gif

برای منم موقع ثبت نظر همین پیام رو داد، ولی الان که " ت 1000 " فرستادم شارژم رو داد ...
(07-11-2015، 04:07 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

برای من نوشت نظر شما ثبت شد و پایینش هم نوشت مسابقات امروز تموم شده و به ازای هر پیش بینی درست 100 امتیاز می گیری ولی الان شارژ رو بهم داد
من دو روز قبل زده بودم و گفته بود نظر شما برد ذوب اهن لغو نکرده بودم الان هر چقدر ت 1000 رو میفرستم نمیده شارژا رو ؟
سلام
هرکاری میکنم غیر فعال کنم تمدید خودکار بسته اینترنت ایرانسل رو پیام خطا میده *555#
راهکار دیگه ای برا لغو نداره؟
اقا رضا امشب پیش بینی هس؟
(07-11-2015، 04:47 PM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا امشب پیش بینی هس؟

فعلا پیش بینی برای بازیهای امروز و امشب فعال نشده