موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-11-2015، 06:00 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه من نیم ساعت گذشته مرحله اول جوابش نیومده مرحله اول رو دوباره بفرستم یا مرحله دومو بفرستم؟

مرحله دوم
(28-11-2015، 06:04 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-11-2015، 06:00 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه من نیم ساعت گذشته مرحله اول جوابش نیومده مرحله اول رو دوباره بفرستم یا مرحله دومو بفرستم؟

همون موقع مرحله دوم رو باهم میفرسادی جوابش میومد باهم..الان مرحله دوم رو بفرس.هرچند جوابش خیلی دیر میاد

دو مرحله رو با هم فرستادم اما هنوز جوابی نیومده
سیم کارتتو دربیار دوباره بفرس 1 رو بعد 108 رو
از من بعد نیم ساعت جای اینکه کد شارژو بده یه اس دیگه داد.حالا نمیدونم تموم شده یا نه.
تموم نشده دوباراحتمالأ_1روارسال كردي
108روارسال كن تاشارژوبده
به 1 سیم داد بقیش نوشت عضو نشدی
(28-11-2015، 06:11 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به منم این اس اومد
(28-11-2015، 06:11 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب منم گفت 108 باز فرستادم داد
هزینه داره??
(28-11-2015، 06:17 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هزینه داره??

آره 120