موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عزیزان با پشتیبانی 203060 تماس گرفتم گفتن مشکل فنی داشته شارژ بازی ذوب آهن هنوز ارسال نشده! و برای کسایی لغو نکردن بعدم ارسال میشه و باور نکردن ک دیروز ی سری گفتن میداده و در پیام مینوشته مسابقه تمام شده Sad.gif  Biggrin.gif
دوستان سامانه 8881 رو چطوری لغو کنم؟؟؟؟
(08-11-2015، 04:42 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان با پشتیبانی 203060 تماس گرفتم گفتن مشکل فنی داشته شارژ بازی ذوب آهن هنوز ارسال نشده! و برای کسایی لغو نکردن بعدم ارسال میشه و باور نکردن ک دیروز ی سری گفتن میداده و در پیام مینوشته مسابقه تمام شده Sad.gif  Biggrin.gif

ترو خدا هی زنگ نزنید پشتیبانی 
نمیدونم چرا اآه این کارو میکنید تا آخرش انقدر محدودیت بزارن که هیچی نرسه به هیچکی
(08-11-2015، 04:44 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سامانه 8881 رو چطوری لغو کنم؟؟؟؟

off بفرست به 8888
محدودیت بذارن بهتره ک مشکلای سیستماشون رو نفهمن بعد بخاطر ی سری سواستفاده گر ضرر کنن و شارژ کم بشه. اینکه با 3 بار ت 1 تبریک میگفت و نظر ثبت میشده و مینوشته مسابقه تمام شده خطای سیستمی بوده و حتی خبر ندارن ی عده ازین طریق شارژ گرفتن. منکه همون روز، حدود دو ساعت قبل شارژ دادن لغو کرده بودم فقط کلی ضرر کردم اینهمه تبلیغ فرستاده بود. Lightbulb.gif
737626 گفته کدوم جایزه میخای؟1. کمک هزینه خرید ویلا  2 .شارژ رایگان
فکنم قرعه کشیه
دوستان این هرمی اگه عضو بشم کد خودمو بگیرم،بعد غیر فعال کنم و کدمو بفرستن حساب میشه؟
(08-11-2015، 05:06 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکنم قرعه کشیه

فرستادم 2 رو جوابی نیومد
(08-11-2015، 05:13 PM)L0RD Pi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این هرمی اگه عضو بشم کد خودمو بگیرم،بعد غیر فعال کنم و کدمو بفرستن حساب میشه؟

لغو هم کنی واست پیامش میاد که کدت رو زدن. برای گرفتن شارژت باید عضو بشی دوباره و شارژتو بگیری
(08-11-2015، 05:13 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 05:06 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکنم قرعه کشیه

فرستادم 2 رو جوابی نیومد

جوابي نمياد با استفاده از اطلاعاتي كه توي سيستم ميره در قرعه كشي يا شارژ شماره موبايلتونو شركت ميدن