موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام شبتون بخیر
شرمنده من نبودم الان شارژ رایگان داریم؟؟؟
(18-11-2015، 08:32 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام  Angry.gif شبتون بخیر
سلام
٨٢٨٢  به ozv mjaz بعد از ١٢ شب مرحله دوم را بفرستين بعد از كد شارژ گرفتن هم با l mjaz لغو كنين 
ضمنا هرمي از ظهر فعال شده ٧٣٧٤٦١ 
يك پيش بيني فوتبال هم هست ٢٠٣٠٦٠ البته اين يكي همراه اوله
(18-11-2015، 08:41 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 203860 لغونمیشه.واسه شماهم اینجوریه؟

جوابش كمي دير مياد با Sal off لغو ميشه ... اگر بيشتر از نيم ساعت شد دوباره Sal off  رو ميتونين ارسال كنين انشالله حتما جواب مياد
(18-11-2015، 08:38 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-11-2015، 08:32 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
٨٢٨٢  به ozv mjaz بعد از ١٢ شب مرحله دوم را بفرستين بعد از كد شارژ گرفتن هم با l mjaz لغو كنين 

پیش بینی فوتبال بین چه تیمیه؟؟؟؟بازی ساعت چنده؟؟؟؟
(18-11-2015، 08:05 PM)tarane1988m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط برای سیم های جدید،،،،،

?شارژ هزاری همراه اول?

ارسال 9 به 203860
بعد 0 به 203860
بعد پاسخ به یک سوال
سپس دریافت رمز شارژ
لغو با ارسال sal off به 203860
هزینه 100 تومان

بدون شارژ هم میده؟؟
الان فقط
ozv mjaz
بفرستم؟؟؟؟
دیگه نمیخواد MS 555 بفرستم؟؟؟؟؟
(18-11-2015، 08:46 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-11-2015، 08:38 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

پیش بینی فوتبال بین چه تیمیه؟؟؟؟بازی ساعت چنده؟؟؟؟
بازي فردا ساعت ٣ بعدازظهر هست بين استقلال خوزستان و گسترش فولاد فكر كنم شنبه شارژ بده اگر  شد بي شارژ شركت كنين
(18-11-2015، 08:48 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان فقط
ozv mjaz
بفرستم؟؟؟؟
دیگه نمیخواد MS 555  بفرستم؟؟؟؟؟

من تجربه اي ندارم ... دوستان باتجربه تر معتقدن بعضي مرحله دوم رو بعد از ١٢ و بعضي با تجربه ها ميكن مرحله دوم هم الان و هم بعد از ١٢ ... سامانه ٨٢٨٢ هست خودتون ميشناسيدش
(18-11-2015، 08:26 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه چهل تیکه همراه اول هم شارژ میده
سه تا سوال باید جواب بدید از من 600 تومن کم کرد
هرکس دوست داشت شرکت کنه

6 به 305740
8 به 305740

جواب سوالات:
جام جهانی
مهاجم
داور وسط

اگه اولش تبریک نگفت لغو کنید

دوستان همراه اول ذکر کنید بدون شارژ هم میده یا نه 
اگه میده بسته بزنیم بعد اینو بزنیم