موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-11-2015، 07:29 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 07:26 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از 24 و 24 گرفتم ولی 44 نداد کسی از 44 گرفت

ب من 44 داد

فاطی جان ۴۴ امشب شارژ نداشت ۲۴ و ۲۶ شارژ داشتن
من گيج شدم نوشته ها قاطي شده .... من از ٤٤ و ٢٦ گرفتم !!! ممكنه يك خواهش كنم مثل ماني هر مسابقه رو مرحله به مرحله بنويسين
9045 داره میده بچه هااااا
تمام شد. لغو دوتاش pi off و tm off به 9090
(08-11-2015، 07:34 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من گيج شدم نوشته ها قاطي شده .... من از ٤٤ و ٢٦ گرفتم !!! ممكنه يك خواهش كنم مثل ماني هر مسابقه رو مرحله به مرحله تا لغو بنويسيد

شما لغو کنی و ۴۴ رو بفرستی میبینی تبریک شارژ نمیگه ولی ۲۴ و ۲۶ تبریک شارژ میگن فعلا خداحافظ امیدوارم توضیحاتم کافی بود باشه
(08-11-2015، 07:36 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام شد. لغو دوتاش  pi off و tm off به 9090

26 با J OFF  لغو میشه
لغو همه سرویس ها

24   »»»    PI OFF

26   »»»   J OFF

44   »»»   TM OFF

ارسال به  9090
سلام..دوستان صفحه های قبلو نگاکردم ولی گفتم بازم بپرسم شارژداریم امروز؟یکم عجله دارم Angel.gif
(08-11-2015، 07:46 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو همه سرویس ها

24   »»»    PI OFF

26   »»»   J OFF

44   »»»   TM OFF

ارسال به  9090

مانی جان نمیشه یکی از دوستان زحمت بکشند یک تاپیک برای لغو تمام سرویس ها ایجاد کنند تا دوستان به اون تاپیک مراجعه کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(08-11-2015، 07:59 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-11-2015، 07:46 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو همه سرویس ها

24   »»»    PI OFF

26   »»»   J OFF

44   »»»   TM OFF

ارسال به  9090

مانی جان نمیشه یکی از دوستان زحمت بکشند یک تاپیک برای لغو تمام سرویس ها ایجاد کنند تا دوستان به اون تاپیک مراجعه کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر خوبیه Tongue.gif