موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الان بزن میده من گرفتم
(25-11-2015، 09:03 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-11-2015، 09:01 PM)Alireza2014 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام پازل الان تازه عضو شدم مرحله دوم کی بزنم؟؟؟؟

سلام هرچقدر دیر تر بزنید مرحله ی دوم رو بهتره

الان عضو شدم اصا تبریک هم نگفت؟؟؟؟؟چکار کنم؟؟؟ Undecided.gif
اول لغو كنيد بعد 1 رو بفرستيد به 84831 بعد هم مرحله دوم هرچه دير تر بفرستيد بهتره
شرمنده دوستان همراه اول شارژاش تموم شد یا هنوز میده
(25-11-2015، 09:11 PM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرمنده دوستان همراه اول شارژاش تموم شد یا هنوز میده

هر چهارتاش تموم شده
(25-11-2015، 09:04 PM)Alireza2014 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-11-2015، 09:03 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-11-2015، 09:01 PM)Alireza2014 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام پازل الان تازه عضو شدم مرحله دوم کی بزنم؟؟؟؟

سلام هرچقدر دیر تر بزنید مرحله ی دوم رو بهتره

الان عضو شدم اصا تبریک هم نگفت؟؟؟؟؟چکارکنم
یکم دیگه مرحله ی دوم رو بفرستید تبریک نمیگه 
PZ 120به ۸۲۸۲
(25-11-2015، 09:20 PM)m... نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ ایرانسل چی هست؟
1 به 84831
50 مگ نت رو میده؟ من زدم گفت شما عضو نشده اید که
(25-11-2015، 09:33 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
50 مگ نت رو میده؟ من زدم گفت شما عضو نشده اید که

8282
مشکل داره فعلا چون شارژ داره میده
قسمت اولو زدی قسمت دومو بزا 11 به بعد
بچه ها بنظر من ما که در مسابقه khatf قبلا تیممون رو انتخاب کردیم امشب نیازی نیس دوباره عضو شیم اگه تیم انتخابیمون امشب ببره فردا عضو شیم شارژو بده اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه؟؟؟؟