موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام خدمت کاربران موبایل روز
لطفا با دقت این مطلب را بخوانید
  • در این تاپیک لیست مسابقات ایرانسل و همراه اول قرار داده می شود.
  • قوانین انجمن رو رعایت کنید
  • دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای دسترسی سریع به کدها به تاپیک زیر مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اسپم دادن و قراردادن لینک سایت های دیگه خودداری کنید
Lightbulb.gif

ارسال اسپم و بی احترامی به کاربران و قرار دادن لینک سایت های دیگه=محرومیت کامل از انجمن موبایل روز
از قرار دادن کدهای مسابقات هرمی در تاپیک خودداری کنید.

به هیچ عنوان به هیچ دلیلی هیچ کاربری حق ارسال اسپم نداره وگرنه با کاربر برخورد جدی میکنیم
پس اگه روش شارژ دادنشو عوض شده,دیگه نمیشه تستشون کرد که!؟
بزرگمهر عزیز قبلا هم یمدت اپسان اینطور بود ک اگه تبریک میگفت جواب میفرستادیم میگفت عضو نشدین دوباره لغو میکردیم و عضو میشدیم نمیداد خوب وقتی تبریک نگه ک میشه لغو کرد  Sad.gif
دوستان شارژ بازي ذوب اهن فعال نشد؟
و گزينه درست كدوم بود؟ مساوي يا برد ذوب اهن؟
(05-11-2015، 09:05 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ بازي ذوب اهن فعال نشد؟
و گزينه درست كدوم بود؟ مساوي يا برد ذوب اهن؟

من تست کردم الان فعال نشده هنوز ولی ب احتمال زیاد بیوفته روز شنبه صب اونم شاید بپیچونن
(05-11-2015، 08:57 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس اگه روش شارژ دادنشو عوض شده,دیگه نمیشه تستشون کرد که!؟

ولی میشه تست کرد منتهی نباید لغو کنین چون فکر کنم سیستم فکر میکنه برای این لغو کردین که شارژ رو گرفتین یا اینطور برای سیستم تعریف شده حالا باید دید همیشه اینطوره یا الان اینطور بوده ولی شارژ کسی رو هم نمیخوره و اگر بگه محصو ل در دسترس نیست میریزه توی شارژ شگفت انگیز من چک کردم اعتبارمو دیدم ولی زمانش صفر روزه
فدات اينو_نگفتم مسابقات معمول 8282منظورم بود
سلام
ببخشید چی شارژ چی هست امروز ممنون؟
(05-11-2015، 09:42 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ببخشید چی شارژ چی هست امروز ممنون؟

شارژ 1000 ایرانسل (کسانیکه نگرفتن و تا الان عضو نشدن)

ozv farar به 8282

دو بار fb 1 به 8282

لغو : L farar به 8282
البته اینم هست
دوستانی که نگرفتن  تخم مرغ شانسی تخفیف نت یا شارژ میده
(1تا 10 )  به  84888
بعد
ozv tshan به  8282
سپس
ts 555  به  8282
120 تومن

لغو با  L TSHAN