موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-02-2015، 12:56 AM)moh3n.fkia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
4619 این چندروزتحت فشاره انقدبزن تا دلیوری بشه
راستی نتیجه بازی منچسترچی شد?بازیش کی هستش?

مسابقه همراه اول ادامه داره با ارسال کد به203060
k 528908788
اخرین باری یه عددده رقمی حفظ کردم چهارسال پیش بود شماره دانشجوییم بود الانم کد مسابقه همراه اول!!!!!!

سلام

جناب محسن عزیز نتیجه بازی منچستر و کمبریج تا دقیقه 23 صفر صفر مساوی هستش. مسابقه بصورت زنده از شبکه های داخلی پخش نمیشه.از سایت ورزش 3 نتایج زنده مسابقات رو مشاهده کنید.
(04-02-2015، 12:50 AM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان از مسابقات 4 و 7 بهمن هم شارژ گرفتم Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif
البته اون موقعه نگرفته بودم

چطورى به منم بگو ابجي
دوستان من به مدت 4 روز نیستم دارم میرم جایی ارشد هم امتحان دارم دعا کنین منو. اعتبار هم بدین  Biggrin.gif و بعدش ادی دلی کد شارژ بود زودی برام اس کن  Biggrin.gif Tongue.gif
منچستر یه گل زد
فاطمه اعتبار بده Wink.gif مرسی Angel.gif
(04-02-2015، 01:03 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی اعتبارام تمام شد   Biggrin.gif
(04-02-2015، 01:04 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 01:03 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی اعتبارام تمام شد   Biggrin.gif

آخی Sad.gif از صبه همه میگن اعتبارمونو ایرانسل کم کرد باشه حتما از تورم کم کرده Shy.gif
منچستر گل دومو زد Shy.gif
PZ 120 میفرستم میگه کد درخواست شما موجود نیست...پیغام شارژبرنده شدید هم میاد...هربارم که میفرستی 8282 از حسابت کسر میکنه....لغوش کنم بازم میده شارژ اگه بعدا بزنم؟ Sad.gif
انجمن مدیروناظم خوشکلی داره بزنیدبه تخته