موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مرسی کدشانسموگرفتم میزنم میگه شماره اشتباه است Sad.gif
(04-02-2015، 05:40 PM)irani08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ بازی رو بهم داد حالا چطور لغوش کنم؟؟

top off
به 203060
(04-02-2015، 05:40 PM)irani08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ بازی رو بهم داد حالا چطور لغوش کنم؟؟

سلام

برای لغو مسابقه توپ و تور همراه اول TOP OFF به 203060 ارسال کنید.
(04-02-2015، 05:39 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 05:24 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناموسن منم اندروید میخوام تو پادگان وقت نمیگذره  Sad.gif

پولشو كه داري بخر خو  Biggrin.gif

داشتم که نمیگفتم میخوام،میرفتم میخریدم  Undecided.gif
مرسی دوستان
آقای عبدللهی واسه من هنوز پیام تبریک بازی دیشب نیومده به نظرتون چون شارژم صفر بود پیام نداده؟؟ یعنی لغوش کنم؟؟ Sad.gif
(04-02-2015، 05:44 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای عبدللهی واسه من هنوز پیام تبریک بازی دیشب نیومده به نظرتون چون شارژم صفر بود پیام نداده؟؟ یعنی لغوش کنم؟؟ Sad.gif

منم هیچی شارژ نداشتم ولی پیامش اومد کد شارز هم بهم داد
(04-02-2015، 05:37 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا من کلا مسابقه هارو درست پیش بینی کردم،وقتی کد ت1000میفرستم بهم شارژ نمیده

سلام

خانم فاطمه عزیز شما وقتی تو پیش بینیش شرکت کردید پیامی از 203060 اومد که نظر شما برد منچستر یونایتد در صورت پیش بینی درست 1000 تومن شارژ رایگان دریافت خواهید کرد؟
ممکنه مسابقه رو لغو نکردید و تو پیش بینیش شرکت کردید که در این صورت کد شارژ به شما نمیده.
نه لغوش نکردم
ولی نگفت شارژ بهم میده
(04-02-2015، 05:43 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی دوستان

احتمال زیاد 84909 شارژ میده