موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برای کسانیکه جدیدا و طی چند دقیقه پیش اومدن و سوال کردند جز این500تومان شارژ به همه میده و مطمئنه
ارسال عدد 1 به 80503
بعد ارسال ya 103 به 8282
و بعد لغو با ladgv yasin به 8282

بقیه فقط به کسانیکه قبلا نگرفتند میده
(04-02-2015، 10:18 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 10:15 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان امشب شارژ کجا میده چیه کمک لطفا Heart.gif

میگن شهروند و 80503 میده
ارسال 1 به 80503 بعد YA 103 به 8282
و 1 به 84909 بعد JS 1به 8282
بعد از گرفتن کد لغو
نمیگم صد درصد میده که بعد نیای شاکی شی

مرسی سانازجون ن مگ طلبکارتم من از اون دخترا نیستم دوسی Heart.gif
(04-02-2015، 10:21 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 10:19 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 10:18 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 10:15 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان امشب شارژ کجا میده چیه کمک لطفا Heart.gif

میگن شهروند و 80503 میده
ارسال 1 به 80503 بعد YA 103 به 8282
و 1 به 84909 بعد JS 1به 8282
بعد از گرفتن کد لغو
نمیگم صد درصد میده که بعد نیای شاکی شی

شهروند به کسانی میده که قبلا نگرفتند

من 2 روز پیش از شهروند گرفتم امشبم گرفتم ولی بعضیا نگرفتن.همش شانسیه Tongue  Tongue
دقیقه بعضی وقتها حالت رندوم داره به یکسری میده و به یک سری نمیده
بچها خدایی جواب این سوال چی میشه؟
داری ماشین میخری آقا
(04-02-2015، 10:07 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا راستشو بگین.  کی شارژ منو وارد کرد؟   من جو گیر شدم شارژو دادم  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

Biggrin.gif من Tongue.gif تا تو باشی جو گیر نشی
خب تاپیک باز شد - همه پست های بی اهمیت هم پاک شدن - در صورتی که مشکل خاصی دارین پیام خصوصی بدین - ممنون
Biggrin.gifوبخشید یادم رفته بود در رو باز کنم بفرمایین تو Undecided.gif نه اسپم ندید Biggrin.gif Tongue.gif
خوب دیگه بچه های خوبی باشید
درود برهمه
دوستان من به شخصه بابت کل کل عصر درباره شارژ از 
yasaminKrj
عذرخواهی میکنم امیدوارم بخشیده باشه Heart.gif
از این به بعد از کدها مطمئن بشید بعد بزنید تا هرکدی دیدید نزنید و بعد این داستان ها پیش بیاد
من مجبورم باز از انجمن برم دقت کردید که هر وقت من میام از این داستان ها پیش میاد  Biggrin.gif
باهم دوست باشید 
پیروز و سرافراز باشید

کوروش# Heart.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ایدی اصلیت آنلاین شو - چه طرز رفتار کردنه به خدا از یه خان رفتار اینجوری بعیده