موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
فعلا گذاشتن برنامشون جا بیفته.
کاربراشون که زیاد شد حتما امتیازگیری رو برمیدارن
(05-02-2015، 04:22 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اگه از اپ شارژ ایرانسل بگیری بازم به طرفی که با شمارش اپو نصب کردی اسمس میده یا فقط برا شارژ همراه اول اینطوره...؟ اگه کسی در این باره اصلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه
متشکرم

والا ميگن اس ميده ولي من دو بار شارژ گرفتم به كسي اس نرفت نميدونم جريان چيه Biggrin.gif Biggrin.gif خوشال شديم Biggrin.gif
(05-02-2015، 04:13 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نوبت داره برمیداره
اگه دارین استفاده کنید تا بر نداشته Sad.gif

Highslide JS

از منم بر نداشته برم داره عيبي نيست ميخوام چيكار... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(05-02-2015، 05:05 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 04:13 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نوبت داره برمیداره
اگه دارین استفاده  کنید تا بر نداشته  Sad.gif

Highslide JS

از منم بر نداشته برم داره عيبي نيست ميخوام چيكار...  Biggrin.gif   Biggrin.gif   Biggrin.gif   Biggrin.gif

نصفش رو بده من لازم دارم Confused
0212
گوشیت چیه؟ راستی گفتی میخوای نسخه اندرویدت رو ارتقا بدی ارتقا دادی؟ Biggrin.gif اگه ارتقا دادی به منم بگو چجور ارتقا بدم واسه دوستم میخوام Biggrin.gif
درود Heart.gif
والا من 80 شارژ از اپ گرفتم چند روز،پیش به،هیچ کدوم از خط ها پیامک نرفت.
درضمن این امتیازات آپ چند ساله هست و تکون نخورده مطمئن باشین تکون هم نمیخوره  Biggrin.gif
شایع س برداشتن امتیازا Biggrin.gif
اگرم بردارن من که سهممو ازش،گرفتم بزار برداره Confused
(05-02-2015، 05:10 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
گوشیت چیه؟ راستی گفتی میخوای نسخه اندرویدت رو ارتقا بدی ارتقا دادی؟ Biggrin.gif اگه ارتقا دادی به منم بگو چجور ارتقا بدم واسه دوستم میخوام Biggrin.gif

والا سعيد چي عرض بگم Biggrin.gif يه گالكسي ايس كه 4 سال پيش خريدم و نسخه اندرويد 4 ش بتاست نسخه اصلي گير نمياد ....بخدا به اين قبله قسم ناموسن.... الان با اين گوشي هيچ كاري نميكنم... چون اندرويد 4 ريختم بعد زد به سرم ديدم گوشي جا نداره از بس از اون برنامه كه نميخوام اسمشو بيارم نصب كردم Biggrin.gif اومدم گالريشو پاكيدم... حالا نه ميشه فيبلم ديد نه عكس ديد نه آهنگ گوش كرد./.. تنها كاري كه ميشه باهاش كرد اينه كه هرروز صبح بلند شم گوشي رو 20 بار تكون بدم.... بعد اگه زنگي بخوره اس ام اسي بياد جواب بدم... مدل گوشي دوستت چيه؟ Biggrin.gif سرچ بزن گوگل كاري نداره فقط ترس به دلت راه نده... من گوشي دوستامم فلش كردم و به قولي ارتقا دادم فقط قبلش بهشون بگو هر طوريش شد با خودشونه كه يهو الكي طوريش نشه بيافته گردنت.. البته طوريش نميشه Biggrin.gif ولي احتياط شرط عقله Biggrin.gif
(05-02-2015، 05:15 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود Heart.gif
درضمن این امتیازات آپ چند ساله هست و تکون نخورده مطمئن باشین تکون هم نمیخوره Biggrin.gif

من همین الان از برنامه ای که خط خودم ثبت شده واسه یه خط دیگه شارژ گرفتم ، اس داد که شارژ درخواستی به شماره فلان ارسال خواهد شد
(05-02-2015، 05:06 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 05:05 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='roya' pid='42762' dateline='1423136605']

نصفش رو بده من لازم دارم Confused

همش مال تو 2 هزار تومن 300 مگابايت اينترنت + 3 تومن شارژ Biggrin.gif
(05-02-2015، 05:17 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 05:15 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود Heart.gif
درضمن این امتیازات آپ چند ساله هست و تکون نخورده مطمئن باشین تکون هم نمیخوره

من همین الان از برنامه ای که خط خودم ثبت شده واسه یه خط دیگه شارژ گرفتم ، اس داد که شارژ درخواستی به شماره فلان ارسال خواهد شد

كرد خدا از دهنت بشنوه ولي اگه اينجوري ضايع پيش بريم من درُوِ اولم رو هم نميكنم Biggrin.gif 6 روز ديگه مونده فقط... Biggrin.gif

حسين اولا من از يه سيمكارت گرفتم دست كس ديگه بود دو تا شارژ هزاري گرفتم 7-8 بار پرسيدم مطمئني اس واست نيومد كه شارژ خريده شد يا ارسال شد يا اينجوري چيزا؟ گفت والا نيومده ديگه با خيال راحت ب زندگي ادامه داديم Biggrin.gif شيطون ميگه جا آزاد كنم برم فردا خونه خاله هام ماشالا زيادم هستن از همشون بگيرم.. من مشكل جا دارم اگه نه هر چي بگي ميتونستم جور كنم Biggrin.gif Undecided.gif گریه گریه گریه از اين گوشي خستم گریه