موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
از بس ک ارسال کردم همش اس میاد ک درخواست شما ثبت شد خخخ Shy.gif
300 اسو هم گرفتم 31 روزه
بچه ها برای من تحویل نمیشد
ولی 1000 دیقه فعال شد با اینکه تحویل نشد
اما 1 ماهه
خوبه ک فعال شده
(04-02-2015، 04:52 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها برای من تحویل نمیشد
ولی 1000 دیقه فعال شد با اینکه تحویل نشد
اما 1 ماهه

احتمالا شما ۹۲ دقیقه رو قبلا گرفتی، بخاطر همین یک ماهس.
من ک واس خط اصلیمم 300 اسو زدم هنو فعال نشده یا پول کم میکنه یا نمیکنه Biggrin.gif
مشترک گرامي ، 1000 دقيقه مکالمه ايرانسلي به قيمت 0 ريال فعال شد.اطلاع از حساب اينترنت همراه*141*10# .اطلاع خودکار از ميزان و زمان اتمام بسته هاي اينترنتي: با پيامک رايگان بدون متن به3940يا شماره گيري*140*3*2*5*1#
توجه : جهت استفاده از بسته اينترنت ماهانه 24گيگابايتي و يا روزانه 1گيگابايتي بعد از ساعت 2 صبح ، ابتدا اينترنت همراه راقطع و مجددا وصل نماييد.
مثل این که 4619 فقط سر صبح کار میکنه..اخه صبح ساعت 5به راحتی پیام ارسال شد..ولی الان اصلا نمیشه...ولی من اخر سر نفهمیدم این کد ها رو از کجا میارین...بگین دیگه Sad.gif
سلامتی همه سربازا  Heart.gif Heart.gif Heart.gif
درود بر همه صبحتون قشنگ بروبچ  Wink.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif
(04-02-2015، 11:30 AM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 10:39 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 10:13 AM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش میخوان چن سی سی ازت بگیرن دیگه چه غولی کردی این خون دادنو تازه اون یه سرنگ هم که میگیرن همشو میریزن دور چن قطره اشو میریزن رو "لام"  و خونتو تشخیص میدن یهو دیدی گفتن 
HIV داری  Biggrin.gif

چند سي سي بود ديگه ميخواستي چقد بگيره يه سرنگ پر كرد teeth اچ آِ وي خودت داري ارتشبد Biggrin.gif