موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-02-2015، 09:01 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثل همیشه قوانین را رعایت کنید
فقط در مورد شارژ و مسابقات صحبت کنید ممنون
مطالبتون منظم باشه در غیر این صورت پاک میشن

باشه.... Angel.gif  چقد  شبی ادمینی.. Tongue.gif     صاحبش اومد
(05-02-2015، 09:03 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعبيد  cwm همون clock work mode هست.... ببين ميخواي راهنمايي كامل بشي برو فرم xda ب شكل كاملا تخصصي حيف ك شيرازي بازي دارم در ميارم حسش نيست ولي بري اينجا قسمت گالكسي پاكت آموزش بايد باشه...  Shy.gif

باشه Heart.gif Heart.gif
سلام نت شما هم امروز داغونه؟ Sad.gif Undecided.gif Angry.gif
سلام به همگی

من دیشب هزار تومن شارژ تونسم بزنم امروز همش خود به خود از توپ
از تور اس امودمو شارژامو کلا خورد Exclamation.gif  Confused
(05-02-2015، 09:21 PM)pariyaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی

خب دیگه ما همیشه تایید کردیم بعد از مسابقات باید حتما لغو هم کنید چه شارژ بده چه نده
چطوری بفهمم کدوم مسابقه ها عضومو غیر فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟دیشب یکی گفته بودا ولی انقد صفحه اضافه شده نتونسم پیدا کنم
(05-02-2015، 09:21 PM)pariyaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی

هر وقت شارژتو گرفتی با ارسال توپ خاموش به ۲۰۳۰۶۰ مسابقه را لغو کن تا اس نده و شارژتو نخوره
تا حد امکان با سیم کارتی که شارژش صفره شرکت کن
(05-02-2015، 09:28 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی

خب دیگه ما همیشه تایید کردیم بعد از مسابقات باید حتما لغو هم کنید چه شارژ بده چه نده

اخه من توپ و تور که عضو نشده بودم !!!!!!
(05-02-2015، 09:28 PM)pariyaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری بفهمم کدوم مسابقه ها عضومو غیر فعال کنم؟؟؟؟؟؟؟دیشب یکی گفته بودا ولی انقد صفحه اضافه شده نتونسم پیدا کنم

ایرانسل
ارسال STOP به 8282
سلاک بچه ها
کد k 1046992192 رو به 203060 بفرستید کارت شارژ هزاری میده