موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
گفت قبلا جواب دادی الان باید به این سوال جواب بدی : داری ماشین میخری اقای بنگاه دار باید چند نسخه از قرارداد معامله تنظیم کنه 2تا 3تا ؟؟
من 4 تاش شارژ داد
(04-02-2015، 08:52 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفت قبلا جواب دادی الان باید به این سوال جواب بدی :  داری ماشین میخری اقای بنگاه دار باید چند نسخه از قرارداد معامله تنظیم کنه  2تا    3تا   ؟؟

اگه اینو گفته احتمالا ش نمیده بهت
(04-02-2015، 08:52 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفت قبلا جواب دادی الان باید به این سوال جواب بدی :  داری ماشین میخری اقای بنگاه دار باید چند نسخه از قرارداد معامله تنظیم کنه  2تا    3تا   ؟؟

3 تا
Ozv shahrv ﺑﻪ 8282 ﺑﻔﺮﺳﺘﯿﺪ ﺑﻌﺪﺵ js 777
گفت قبلا جواب دادی الان باید به این سوال جواب بدی : داری ماشین میخری اقای بنگاه دار باید چند نسخه از قرارداد معامله تنظیم کنه 2تا 3تا ؟؟

نمیدونم شارژو بده یا نه اما سه نسخه درسته

3 تا
بی بی اصلا نتونستی ش بگیری؟
نمیدونم چرا چند روز مسابقات اینطور شده، من از shahrv و yasin شارژ گرفته بودم توو ماه بهمن و امروز هم شارژ داد
دوستانی که توو ماه بهمن از مسابقات madr و ksafar و aghlk شارژ گرفتن، امروز تونستن دوباره شارژ بگیرن؟
من زدم نداد